PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie dodatki.



anmedia
29-11-2013, 15:53
Witam ponownie. Jako ze troche zeszlo mi sie na testowaniu joomla i roznych modulow. Pozostaje mi zapytac Was co mozglibyscie mi zaproponowac z modulow darmowych do strony. Strona generalnie jest niekomplikowana. Testowalem dodatek K2 ale nie spisuje sie on najelpiej zwlaszcza jak sie go doinstaluje po jakims czasie od uruchomienia strony.
Co potrzebuje.
Strona ma byc podzielona na 3 typy odbiorcow. Niezarejestrowany, ktory bedzie mial dostep do wybranych, niepelnych artykulow. Drugi, zarejestrowanych, z dostepem do wszystkich artykulow, bez mozliwosci pisania komentarzy, pobierania zalacznikow itp. I oczywiscie trzeci typ, dostep do wszystkiego. Molziwosc oceniania artykulow, czyli generalnie podstawy. Oczyiwscie logowanie. Zauwazylem ze wersja 3.xx posiada juz maly panel dla zalogowanego uzytkownika. W wersji 2.xx tego nie ma. Dobrze by bylo gdyby po zalogowaniu do swojego konta, uzytkownik widzial swoja "historie" na portalu, mogl zalaczyc swoje zdjecie itp.
Zalezaloby mi na tym aby uzytkownicy mieli swoje konta ograniczone czasowo, ustalane przez administratora.

W zasadzie to wszystko co jakos sprawia mi problem w odnalezieniu odpowiedniego oprogramowania. Czy mozecie cos zaproponowac?