PDA

Zobacz pełną wersję : Prezentacja menu i kilku modułów



pawelt21
02-12-2013, 19:28
Witam

Pod adresem www.joomla.home.pl/portal2 (http://www.joomla.home.pl/portal2)znajduje się portal, ktory obecnei tworzę. Mam jednak problem z następującymi elementami:
1. Menu (belka) - mój klient chciałby aby było prostokątne, nie miało zaokraglonych rogów, niestety nie mogę sobie z tym poradzić
2. Belka "Z ostatniej chwili" - ten sam problem, ma być prostokątne
3. Moduł wyświetlający POLECANE - również ma być prostokątny

Z góry jestem wdzięczny za pomoc

zwiastun
02-12-2013, 19:41
Może w takim razie czas poczytać o CSS3 i tworzeniu zaokrąglonych narożników, zainteresować się takimi własnościami, jak border-radius

pawelt21
02-12-2013, 20:05
Akurat to wiem i szukałem i tam gdzie znalazłem już zmieniłem ten parametr, jednak nic nie zmieniło to

zwiastun
02-12-2013, 21:52
A to ja Ci już na to niewiele poradzę. Niektóre zadania muszą wykonywać profesjonaliści. Ręczę Ci, że profesjonalista poradzi sobie z problemem w ciągu kilku minut, zmieniając wartości wskazanego przeze mnie atrybutu.
Proponuje zatem dział Zlecenia i przygotować 100 za pierwszą godzinę pracy.
Uwierz mi - zadziała na Cię bardzo skutecznie. Przekonasz się, ile kosztują umiejętności (bo sama wiedza, jak widać, nie wystarczy).
A niewątpliwie zależy Ci na wywiązaniu się ze zlecenia.
Tylko nie pisz przypadkiem, że 100 za 5 minut pracy to dużo.
Nie wykonasz zlecenia to klient Ci w ogóle nie zapłaci.

PS
Jeśli nie chcesz korzystać z działu Zlecenia, proponuje przesłać darowiznę we wspomnianej wysokości na rzecz Fundacji PCJ Otwarte Źródła, a natychmiast po zaksięgowaniu darowizny wskażę, w których wierszach i jakich należy dokonać poprawek. Myślę, że to uczciwy układ :)