PDA

Zobacz pełną wersję : Intranet - potwierdzenie przeczytania artykułu



sunnyluk
09-12-2013, 10:13
Witam,

Stworzyłem prostą stronkę intranetową w firmie na bazie J2.5. Korzystam z dodatku jsmallfib do obsługi uploadu/przeglądania plików (Zarządzenia, regulaminy itp.).
Potrzebowałbym taką funkcjonalność, żeby użytkownik mógł mi potwierdzić zaznajomienie się z dokumentem. Dotychczas kierownicy po prostu podpisywali się po otrzymaniu nowego zarządzenia.
Czy jest jakiś plugin, który umożliwia potwierdzenie np. przeczytania artykułu?

Jeśli nie to zapewne trzeba będzie coś samemu stworzyć...

Gall Anonim
09-12-2013, 11:54
Na dobrą sprawę możesz skorzystać z moderowanych komentarzy.
Czyli - czytam.
Komentuję że przeczytałem a ty jako admin widzisz to na zapleczu, all
Pzdr
P.S. Publikować nie trzeba

sunnyluk
09-12-2013, 12:10
Hmm no w sumie o komentarzach nie pomyślałem :)
Najlepiej jakby user tylko musiał kliknąć "przeczytałem" i tyle - czyli myślę, że pusty komentarz i nic więcej.
A jeśli chciałbym pokazać listę kto się "zaznajomił" to pokazać samą listę autorów komentarzy :) no jakie to genialne :D Dzięki!

Jaki plugin do komentarzy polecacie?

Gall Anonim
09-12-2013, 13:16
Jcomments

sunnyluk
09-12-2013, 13:22
Tak, właśnie mam już Jcomments, ale jeszcze jeden mam problem, jak umożliwić dodawanie pustych komentarzy? :) pole tekstowe komentarza usunę, ale ciągle krzyczy, że musi user wpisać tekst (nawet jak Minimum comment length = 0)

Gall Anonim
09-12-2013, 13:39
Trzeba by warunek zmienić w rozszerzeniu, nie robiłem takiego myku jeszcze.

sunnyluk
09-12-2013, 13:41
No właśnie próbuję rożne kombinacje w ustawieniach restrictions dodatku i nijak nie chce dodać pustego komentarza.

I jeszcze jedno, potrzebowałbym, żeby user mógł dodać do artykułu tylko 1 komentarz :)

Jola
09-12-2013, 16:29
Witam,
myślę, że w szablonie można ukryć pole komentarza i dopisać na sztywno stałą zawartość np. Zapoznałem się lub Ala ma kota.
:)
edit//
Albo jeszcze lepiej wstawić za pomocą PHP imię i nazwisko osoby komentującej.

sunnyluk
09-12-2013, 17:24
No właśnie powyłączałem wszystkie pola jakie się dało w szablonie w jcomments i nie ma nigdzie wyłączenia pola tekstowego.

Nic będę musiał poszukać w kodzie, gdzie to by się dało wyłączyć i na sztywno wpisać jakiejś zmiennej stałą wartość.

Imię i nazwisko osoby komentującej muszę zostawić, bo chcę by była pod artykułem widoczna listy tych pustych komentarzy czyli docelowo sama lista imion i nazwisk tych co się zapoznali.

Jola
09-12-2013, 18:02
Przecież napisałam: żeby ukryć w szablonie a imię i nazwisko wstawić w miejsce komentarza :)

sunnyluk
09-12-2013, 18:14
A no tak, może nie do końca zrozumiałem ;)

Samo wyłączenie pola nie wystarczyło, trzeba było jeszcze wykomentować trochę IF`ów sprawdzających różne rzeczy, koniec końców mam już dodawanie pustych komentarzy.

Teraz muszę jeszcze wykombinować jak sprawić by user mógł skomentować artykuł tylko raz ;)

ugly kid joe
09-12-2013, 19:03
albo ...

http://www.greatjoomla.com/extensions/plugins/core-design-supporters-plugin.html (http://www.greatjoomla.com/extensions/plugins/core-design-supporters-plugin.html)

http://demo.greatjoomla.com/supporters-plugin.html

zmodyfikuj, o ile nie ma tego w ustawieniach, żeby było bez url'a.