PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla - Tworzenie folderu nie powiodło się



nowakp
09-12-2013, 22:41
Witam. Nazywam się Patryk Nowak i jestem organizatorem charytatywnego Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kibiców w Trzciance "Gramy z Sercem". Tworzę dla nas obecnie stronę internetową opartą na joomli (Joomla! 2.5.7) ( http://gramyzsercem.pl/ ) i mam pewien problem, mianowicie - podczas instalacji modulu wyskakuje mi błąd

"
JFolder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się Osrzeżenie:
Nie powiodło się przeniesienie pliku!"

Próbowałem, wgrać ten sam moduł na inny serwer i wszystko gra.


Druga sprawa :
Chciałbym połączyć Facebook`a z naszą stroną - chodzi o to, aby newsy z facebook`a lądowały na stronie (nie odwrotnie). Próbowałem powiększyć okno " lajkowania" na całą stronę, ale niestety nie wyszło. Posty się pojawiły ale tylko 2, a resztę trzeba było scrollować, co nie bardzo mi sie widzi.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?

zwiastun
09-12-2013, 23:43
Witaj.
1. Masz na serwerze problem z prawami dostępu do plików/katalogów poruszany dziesiątki razy także na tym forum (przejrzyj dział FAQ).
2. Dlaczego tworzysz stronę na Joomla 2.5.7, skoro ostatnie wydanie z tej wersji ma numer 2.5.16?
3. W sprawie "drugiej sprawy" zapoznaj się z regulaminem naszego Forum. Ile tematów można poruszyć w jednym wątku?

nowakp
10-12-2013, 00:05
2. Joomle zastałem "gotową" - wgraną - więc nie wiem czemu tak jest, w systemie jestem zielony - pierwszy raz na tym pracuje.

3. Sorki, nie doczytałem.

alex51
10-12-2013, 16:23
Joomle zastałem "gotową" - wgraną - więc nie wiem czemu tak jest, w systemie jestem zielony - pierwszy raz na tym pracuje.
Jesteś administratorem, więc ponosisz odpowiedzialność za powierzoną Ci stronę, musisz więc zacząć od aktualizacji do wersji 2.5.16. Jeśli tego szybko nie zrobisz, to Twój kolejny post będzie miał tytuł "Zhakowali mi stronę...". Skoro jesteś zielony w systemie, to dlaczego podjąłeś się samodzielnego administrowania? Może przydałaby się bardziej doświadczona osoba do współpracy w administrowaniu tą stroną. Mieszkałem w Trzciance 37 lat temu (lata 1976 - 1981), więc w razie kłopotów mozesz też i na mnie liczyć.

nowakp
10-12-2013, 16:53
Z naszej grupy, chyba najbardziej orientuje się w sprawach strony, więc zostałem do tego przydzielony.