PDA

Zobacz pełną wersję : Niespodziewany komunikat



romseb
10-12-2013, 20:38
Witam,

Zupełnie niespodziewanie w czasie edycji szablonu w Joomla pojawił mi się taki komunikat przy próbie zapisu:

stored id does not match the submitted one

Przeczuwam, że to może być jakiś drobiazg, szukałem już na googlach, ale problem polega na tym, że nie potrafię tego komunikatu skojarzyć, z czymś co działo się wcześniej.

Proszę podpowiedzcie mi, jak sobie z tym radzić, i co to oznacza. Po prostu dokonywałem zmiany w pliku css, i przy próbie zapisu taki kwiatek.

Pozdrawiam i dziękuję

romseb

palyga007
10-12-2013, 21:06
A czy przypadkiem nie miałeś otwartego w drugiej karcie innego pliku szablonu do edycji?

romseb
10-12-2013, 21:49
Witam. Nie przypominam sobie żeby taka sytuacja miała miejsce, ale głowy nie dam. spróbuję jeszcze raz zwracając na to uwagę. A jakaś inna przyczyna? Jakoś nie potrafię wyciągnąć konkretnych wniosków na podstawie tego co znalazłem w sieci. Podejrzewam jakąs niezgodnośc sesji, albo coś podobnego.Tylko że raczej nie miałem otwartch dwóch okien. Będę próbował.

Dzięki

romseb

romseb
11-12-2013, 11:24
Witam,

W dalszym ciągu zwracam się o pomoc. Komunikat błędu pojawia się po zmianie czegokolwiek w pliku css szablonu. Nie mogę nic zmienić. Po prosu stored id... I nie mam otwartej drugiej zakładki edytora. Jakieś propozycje? Co za...

Pozdrawiam

romseb

zwiastun
11-12-2013, 12:35
Przecież nie jest to jedyna możliwość dokonania zmian! Pobierz plik na swój komputer i edytuj.

romseb
11-12-2013, 12:56
Tak chce zrobić. Pobiorę plik css z serwera i wyedytuję. Dzięki