PDA

Zobacz pełną wersję : ace shop



igorczarnowo
11-12-2013, 00:07
Witam
Czy ktoś korzysta z Aceshop, za niespełna 180zł można mieć fajny sklep czy są jakieś polskie darmowe systemy płatności czy wogóle jest do tego polski język i jak z dodatkami, szukam czego kolwiek i na razie licho

AndrzejH
11-12-2013, 10:18
Wszystko masz na stronie komponentu. Jest sporo języków (polski też). ACE Shop to nic innego jak Open Cart dla Joomla. Co do polskich pluginów płatności to pewnie jak z wszystkimi rozszerzeniami - wystarczy znaleźć dla Open Cart, ale nie jestem pewien czy będą darmowe ;)

igorczarnowo
11-12-2013, 11:17
widziałem wszystko na stronie tego komponentu i jest taki problem że można pobrać tylko wersję angielską a opcja chociaż podglądu do wglądu co jest np pluginów modułów czy języków jest zablokowana więc nie wiem czy jest wogólę język polski dlatego pytam kogoś kto może już wykupił taki sklep. Jak zainstalować dodatki z OpenCart do joomla o to drugie moje pytanie

AndrzejH
11-12-2013, 12:57
Dostęp do dodatków jest dla subskrybentów ;) Skoro podają dostępność PL to zakładam, że jest
Jeśli chodzi o dodatki to tak jak w OpenCart - do katalogu /components/com_aceshop/opencart odpowiednie pliki do admin i do catalog (zgodnie z instrukcją danego dodatku)
Trzeba tylko się dowiedzieć jaka wersja OpenCart śmiga w ramach ACEshopa ;)
Jak widzisz wszystko można samemu podopinać. W sumie langi OpenCarta też są dostępne.