PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł facebook



bartek1981
12-12-2013, 21:50
Posłuchajcie, moja szefowa chce, żebym z modułu facebook wykasował jakoś napis "Tyle i tyle osób polubiło tę stronę". Myślałem, że to jest jakoś w css'ie ukryte, ale nie mogę znaleźć pliku css odpowiedzialnego za to. Ma ktoś jakiś pomysł?

Pacjent: www.otwartedrzwi.pl

bartek1981
12-12-2013, 22:20
A tak swoją drogą, niektórzy szefowie to mają takie problemy, że nie wiem.

zwiastun
12-12-2013, 23:09
Powiedz jej, że Ty nie wiesz jak, a usługa wykasowania u znajomego kosztuje w promocji 500 bez rachunku :)

bartek1981
12-12-2013, 23:42
Oj, już byś sobie jaj nie robił...
Mówiąc serio, to się da w ogóle zrobić?

Tor_
13-12-2013, 09:25
O ile dobrze Cię rozumiem to moduł ma nie pokazywać liczby polubień strony na FB ? jeżeli tak to może go po prostu wyłącz.Co do szukania danych w css zastosuj dodatek Firebug .A po za tym jaki to dokładnie moduł ? wykorzystujesz

zwiastun
13-12-2013, 12:50
Oj, już byś sobie jaj nie robił...
Przecież to Twoja szefowa sobie "jaja" robi. Istotą tego modułu (jakikolwiek by on nie był) jest połączenie ze stroną społeczności budowanej na Facebooku, pokazanie że ta "społeczność" jest i zaproszenie do tej "społeczności". Jeśłi chce wylaczyć informacje o tej społeczności, to po co jej w ogóle jakieś połączenie z Facebookem? Bo ładnie wygląda?

Gall Anonim
13-12-2013, 14:38
Panowie może napiszemy jednak jak ta spraw wygląda,
więc tak @bartek1981
1. Po pierwsze Twoje pytanie sugeruje zakres wiedzy w temacie który posiadasz więc sam tego nie zrobisz
2. Za free to może Święty Mikołaj przed świętam zrobi - bo wątpię aby ktoś miał jakiś całkowicie wolny międzyczas aby się z tym pobawić, a opcja z kolegą jak napisałeś odpada (tym bardziej że zapewne naruszyła by twój wizerunek w oczach szefowej która przy swej znajomości zgadnienia stwierdziłaby że nie umiesz sobie poradzić z banalną kwestią /w jej mniemaniu oczywiście - bez jakiegokolwiek czepiania się ciebie)
3. Z faktu iż jeszcz tego nie zrobiłeś wnioskuję że moduł nie posiada opcji w konfiguracji
4. Co pozostaje => poszukanie na JED modułu który spełnia oczekiwania szefowej lub w narzędziach developerskich FB wygenerowanie kodu który pozwoli na stworzenie odpowiadającego ci box'u poprzez wklejenie go w moduł typu blank.
Pzdr
i wesołych świąt (dla szefowej również)

bartek1981
13-12-2013, 15:10
Hehe, już sobie poradziliśmy. Rozwiązanie tak banalne, że aż śmieszne. Po prostu zamiast modułu z facebookiem daliśmy obrazek, który przekierowuje do strony fanpage'a. I tyle;-))

Gall Anonim
13-12-2013, 15:48
Po prostu zamiast modułu z facebookiem daliśmy obrazek
Ale buźki/miniaturki użytkowników i cała reszta też są na obrazku? :D