PDA

Zobacz pełną wersję : Burzące się menu



enrick27
13-12-2013, 12:09
Witam,

na niektórych moich witrynach w J! 2.5 po automatycznej aktualizacji dodatków burzy się kolejność pozycji w menu. Jest na to jakiś sposób?

tomaszek83
13-12-2013, 12:23
w J! 2.5 po automatycznej aktualizacji dodatków

Jakich dodatków? Może tak konkretniej.

zwiastun
13-12-2013, 12:53
Takie zjawisko bywa skutkiem migracji z 1.5, ale za mało info, by coś konkretniej odpowiedzieć

Gall Anonim
13-12-2013, 15:59
Takie zjawisko bywa skutkiem migracji z 1.5
Dotyczy również witryn budowanych na wersjach 2.5.x poniżej wersji 2.5.7 i aktualizowanych - błąd aktualizacji => występował w przypadku kiedy były zainstalowane niektóre z komponentów - wiem że mój opis jest dość enigmatyczny ale nie mam w pamięci przegródek z listą tych rozszerzeń => cała sytuacja jak również sposób naprawienia jest opisany w otchłani http://forum.joomla.org/ => swojego czasu miałem po prostu ten problem i tam znalazłem rozwiązanie.
Pzdr

enrick27
13-12-2013, 20:23
Dzięki za porady, ale chodzi o witryny zbudowane od podstaw w J! 2.5 od lipca tego roku, a więc chyba powyżej wersji 2.5.7 (już nie pamiętam). Chodzi o aktualizację kilku komponentów, modułów, pluginów takch jak: JCE, Modules Anywhere, Cache Cleaner i innych, a więc głównie usprawniających administrację. Który powoduje to zamieszanie to ciężko mi powiedzieć. Na niektórych witrynach, po takich aktualizacjach, sypie mi się główne menu i muszę od nowa je porządkować :(