PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego moduły nie pojawiają się we wskazanych pozycjach?



Tanto
19-12-2013, 13:25
Próbowałem już wszystkiego co przyszło mi do głowy, wujek googl też nic mi nie podpowiedział, w związku z tym pozostało mi tylko poprosić Was o pomoc.

W świeżo zainstalowanym Joomla (aktualnie po aktualizacji wersja 3.2.1) próbuję uruchomić szablon JoomSpirit 76 http://www.joomlaos.de/index.php?set_albumName=album14&id=joomspirit76&option=com_gallery&Itemid=37&include=view_photo.php (próbowałem również Carve i jeszcze jakiś, ale nie pamiętam), teoretycznie nie pojawiają się żadne błędy, jednak moduły które powinny być wyświetlane w pozycjach ustalonych w szablonie są niewidoczne. Dotyczy to zarówno przykładowych modułów wczytanych przy instalacji Joomla (oczywiście po zmianie ustawienia pozycji), jak i modułów nowo tworzonych zgodnie z instrukcją do szablonu. Np. "To insert your logo, you must create a new module (option "Custom html"). Choose the position "logo" and insert your logo inside with the wysiwyg editor. The size of your image is free.", tak wykonany moduł nie wyświetla się w 'JoomSpirit 76', a nie ma problemu jak przestawi się pozycję i szablon na 'protostar'.

Nie mam pojęcia o co chodzi, być może to jakaś to jakaś drobnostka, ale skutecznie wystawia na próbę moja cierpliwość :-/