PDA

Zobacz pełną wersję : Prosta płatność



Marcoo
19-12-2013, 13:59
Potrzebuję dodać do strony prosty system płatności. Do kupienia mają być np. cztery pakiety, które pozwalają w zamian na realizację przeze mnie pewnej usługi. Np pakiet za 10, za 20, za 30 i za 40 złotych. Żadnej wysyłki, downloadu itp. Myślałem o virtumart ale to koplikuje stronę i stwarza różne problemy, np. koszyk nie działa z używanym przeze mnie szablonem (z innym działa w obrębie tej samej strony). Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić na rozwiązanie. Znalazłem coś co byłoby dobre, ale działa z paypal a ja chciałbym to zintegrować z przelewami24.pl.

Winnetou
19-12-2013, 15:16
Spróbuj z tym
http://www.youtube.com/watch?v=fQyzHurskuY

trzepiz
19-12-2013, 15:49
W takim przypadku sprawdzi się komponent K2 i K2Store

Płatności niestety mam tylko dla PayU .. ale możemy napisać dla przelewy24 ...

Marcoo
20-12-2013, 14:33
Dziękuję wszystkim za sugestie, na pewno przydadzą się w przyszłości w bardziej skomplikowanych zadaniach. Tu problem udało się rozwiązać prościej. Dla zainteresowanych, istnieje możliwość dodania linku ze stosownymi parametrami dla systemu płatniczego i klient zostaje przeniesiony do płatności z określoną kwotą.

wini74
20-12-2013, 15:33
Marcoo - jak byś mógł rozwinąć swoją wypowiedź, byłoby miło

Marcoo
21-12-2013, 21:47
Marcoo - jak byś mógł rozwinąć swoją wypowiedź, byłoby miło

W skrócie wygląda to tak. Pierwszym krokiem jest rejestracja wsystemie płatności. Następnie można stworzyć lub wygenerować za pomocą specjalnego narzędzia w panelu po zalogowaniu link zawierające odpowiednie parametry odpowiadające za kwotę, ID użytkownika systemu płatności itp. Następnie podlinkowujesz tym dowolny element, np. przycisk graficzny, tekst. Kliknięcie tego hiperłącza przekierowuje cie do sytemu płatności gdzie w formularzu wypełniasz resztę- adres, wybierasz swój bank lub kartę itp.

alex51
22-12-2013, 18:30
W skrócie wygląda to tak... A bez skrótu nie da się tego zaprezentować?

Marcoo
22-12-2013, 19:24
A bez skrótu nie da się tego zaprezentować?

Może źle się wyraziłem. Nie za bardzo jest coś więcej do opisania bo to właściwie wszystko. Jak się zarejestrujesz w systemie płatności automatycznie generujesz link (masz w zakładce konta specjalny formularz, który tylko wypełniasz), jak pisałem, następnie wstawiasz go w dowolnym miejscu na swojej stronie. Jako tekstowy, graficzny, jaki chcesz.

alex51
23-12-2013, 07:46
No i wszystko jasne, poza tym, że nadal nie wiem, a może nie doczytałem o jakim systemie płatności mowa. By się zarejestrować w systemie płatnosci należy znać link do niego, a tego faktu nie podałeś, choć podejrzewam, że pewnie Ci chodzi o system płatniczy przelewy24.pl

Marcoo
23-12-2013, 12:20
chodzi o system płatniczy przelewy24.pl

Dokładanie chodzi o przelewy24.pl. Napisałem za pierwszym razem potem mi umknęło.