PDA

Zobacz pełną wersję : PROBLEM Z Formatem wyświetlania POMOC



Kadlook
22-12-2013, 13:22
Witam
Jestem osobą która rozpoczyna przygodę z Joomla.

Potrzebuje pomocy, wyjaśnienia.
Używając jednego z podstawowych szablonów w raz z zainstalowana wersją Joomla 3.1 "protostar" włączając kontakty mogę ingerować w ich formę wyświetlania (Harmonijka, Kary, Prosty) i wszystko działa poprawnie. W momencie zmiany na zainstalowany inny szablon w pakiecie "Beez3" wszystko diametralnie się zmienia. Już nie działa możliwość poprawnego wyświetlania kontaktów. Możliwość zmiany formy wyświetlania jest możliwa, ale nie działa (Harmonijka, Kary, Prosty) tylko wyświetla się wszystko w jednym ciągu i co gorsza błędnie. Ten sam problem pojawia się przy dogranych szablonach. Oprócz tego wszystkie inne opcje, jak np. edycja na stronie, zachowuje się idę tycznie. Możliwość wyświetlania w formie (Harmonijka, Kary, Prosty), nie działa i wprowadza haos estetyczny.

Zmieniałem formy wyświetlania w artykułach, kontaktach na tę samą, ale jedynie poprawnie wyświetla się wszystko z możliwością korzystania ze zmian w szablonie "protostar", w "Beez3" już wszystko się sypie nie mówiąc o nowych szablonach. Pewnie to jakiś banał, ale poproszę w tej sprawie pomocy.
7200
7201