PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł- znikający panel boczny - Joomla 2.5



chuck
23-12-2013, 17:21
Mam problem z artykułem. Gdy jest na opublikowany, prawy panel przesuwa się (w zależności od tego czy jest na głównej czy stronie kategorii),na środek lub po lewej. Gdy jego publikacja jest wyłączona wszystko jest ok. Problem chyba dotyczy określonych słów kluczowych. Po publikacji artykułu na podobny temat,pojawił się ten sam błąd Wygląda to mniej więcej tak jakby ten artykuł wychodził poza pozycje i prawy się nie mieścił. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Macie jakiś pomysł?
Proszę o przetestowanie tego tekstu/kodu:
<div>Lorem ipsum dolor sit amet Paul Walker, consectetur "Szybcy i wściekli" adipisicing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet Paula Walkera, będzie Phasellus pharetra nulla w 2014 roku. tellus. ac diam.<hr id="system-readmore" /></div>
<div>Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci. Nam congue, pede vitae dapibus aliquet, elit magna</div>

pyziak
23-12-2013, 22:10
tu nie ma co testować, bo tu nic nie ma: dwa div'y i readmore, podaj link do strony

chuck
24-12-2013, 13:32
Link http://pomylkifilmowe.pl/128-blad-panel.html (Przeniosłem artykuł do osobnej kategorii.)
Kod który podałem wygląda niewinnie, ale daje ten sam efekt u mnie.

pyziak
24-12-2013, 13:44
przenieś div'a zamykającego przed readmore

...w 2014 roku. tellus. ac diam.</div><hr id="system-readmore" />

chuck
31-12-2013, 13:00
Dzięki pomogło, we wszystkich artykułach. PS Gdyby udało się jeszcze rozwiązać problem z mod_rewrite, byłoby super.