PDA

Zobacz pełną wersję : z Wordpress na Joomla



kamilian
25-12-2013, 10:56
Witam, jakiś czas temu miałem serwis na joomla 2.5 niestety coś podkusiło mnie aby przejść na wordpress'a. W związku z pojawieniem się Joomla 3.x chciałbym wrócić. Chciałbym przenieść wyłącznie artykuły z wordpress do joomla w związku z tym, że użytkownicy nie rejestrują się. Pytanie jak to zrobić, wiem że można kupić jConverter czy CMigrator jednak chciałbym to zrobić za free gdyż strona jest postawiona w czysto hobbystycznym celu :)
Czy ma ktoś pomysł jak przenieść wpisy z wordpress do joomla??

Gall Anonim
25-12-2013, 11:28
Może być:
http://www.eshiol.it/joomla/j2xml/wordpress-importer-plugin.html
???:)

kamilian
27-12-2013, 12:33
jak z tego korzystać? czy ktoś przenosił same wpisy zbazy danych ręcznie?

Gall Anonim
27-12-2013, 13:22
Przepraszam,
a zrobiłeś kopię zapasową, zainstalowałeś i spróbowałeś zadziałać? Czy mam to zrobić za ciebie i podziękować ci za to że zaszczyt mnie kopnąl?

ugly kid joe
27-12-2013, 16:44
jesteś pewien, że po zmianie cms'a, lud zacznie walić drzwiami i oknami ? :obojetny:

kamilian
29-12-2013, 01:03
Kopii nie robiłem, jednak nie ma to większego znaczenia, uznajmy ze chce przejść z WordPress na joomla.
Nie uważam ze lud będzie walil drzwiami i oknami :) chce przenieść wpisy po prostu. Z joomla na WordPress idzie to zrobić. Pytanie brzmi jak przejść z WordPress do joomla :)

zwiastun
29-12-2013, 01:29
Pytanie jak to zrobić, wiem że można kupić jConverter czy CMigrator jednak chciałbym to zrobić za free gdyż strona jest postawiona w czysto hobbystycznym celu
Czy doczytałeś odpowiedź @Galla Anonima? Czego Ci jeszcze potrzeba? Instrukcji?
Póki co, jak widzisz, nie ma takich, co by Ci ją chcieli lub potrafili napisać. Masz narzędzie, siadaj, eksperymentuj, a jak osiągniesz cel, opisz. Inni skorzystają być może.

xhzarot
10-02-2016, 20:39
dzialaj i eksperymentuj!