PDA

Zobacz pełną wersję : ustawienia poczty



igorczarnowo
26-12-2013, 20:47
Witam mam problem z ustawieniami poczty na serwerze cba.pl Na forum cba nikt nie che pomóc może tutaj ktoś pomoże a mianowicie potrzebuje dane chodzi mi o dane do cba
obsługa poczty
Uwierzytelnianie SMTP
Bezpieczeństwo SMTP
Port SMTP
użytkownik SMTP

HASŁO SMTP
SERWER SMTP

komodore
26-12-2013, 21:47
Zacznij tu http://www.cba.pl/pl/faq

igorczarnowo
26-12-2013, 22:09
mam dane z cba jakie przyszły mi na pocztę tzn serwer smtp mail.cba.pl. i nazwa "jan@kowalski.cba.pl" i tyle ale po wpisaniu swoich danych i tak nie działa utworzyłem nowe konto email an cba podaje te dan z konta i formularz dalej nie działa dodam że na innej stronei mam identyczny formularz na płatnym serwerze i tam działa poprawnie

tomaszek83
26-12-2013, 22:20
mam identyczny formularz na płatnym serwerze i tam działa poprawnie

A znasz to? Darmowy serwer = darmowe problemy.

igorczarnowo
26-12-2013, 22:25
tomaszek83 (http://forum.joomla.pl/member.php?12844-tomaszek83) oszczędź sobie takich odpowiedzi nie potrafisz pomóc to zamilcz proszę, mam problem i szukam rozwiązania

tomaszek83
26-12-2013, 22:32
Sprawdziłeś to co podał Ci @komodore? Skoro na innym serwerze działa, a na cba nie chce to szukaj u nich rozwiązania, nie tutaj. Pomijam już fakt, że nie napisałeś jakie masz objawy tego nie działania (jakiś komunikat o błędzie?). Jaką posiadasz wersję Joomla? Czy serwer spełnia wymagania Twojej wersji? To takie drobne szczegóły o których zapomniałeś. Ale za to z savoir-vivre u Ciebie na bakier, chyba pomyliłeś swoje podwórko z forum.

igorczarnowo
26-12-2013, 23:13
problemem była wirtualna polska nie wiem dlaczego ale z wp nie dało się wysałc meila utworzyłem nową pocztę na gmailu i działa ok ma ktoś pomysł dlaczego z wp nie działa mam wszystkie poczty na wp i wolał bym żeby to z wp wysyłało pocztę

- - - Updated - - -


Ale za to z savoir-vivre u Ciebie na bakier, chyba pomyliłeś swoje podwórko z forum.

Kolego pierwsza twoja odpowiedz to głupi idiotyczny tekst może i stwierdzenie. Druga odpowiedz już bardziej sensowna lecz nadal próbujesz zjadać wszystkie rozumy. stwierdzasz że pomyliłem swoje podwórko z forum hmmm ja grzecznie zapytałem poprosiłem o pomoc a ty zaśmiecasz to "podwórko " tekstami A znasz to? Darmowy serwer = darmowe problemy. tak na przyszłość od moich manier i kultury są moi rodzice a forum to miejsce w którym się pomaga wypowiada i dzieli informacjami a nie żali i pokazuje swoje mądrości A i jeszcze jedno widzisz problemem nie był DARMOWY serwer tylko wp.pl

tomaszek83
26-12-2013, 23:15
mam dane z cba jakie przyszły mi na pocztę


utworzyłem nowe konto email an cba


problemem była wirtualna polska nie wiem dlaczego ale z wp nie dało się wysałc meila utworzyłem nową pocztę na gmailu i działa ok

No to masz pocztę na wp czy na cba? Zdecyduj się. Bo sam nie wiesz co masz i co chcesz, a pleciesz że coś Ci nie działa. Natomiast jeśli chodzi o pocztę na wp.pl to było to już poruszane na tym forum. Szukanie nie boli.

komodore
26-12-2013, 23:25
widzisz problemem nie był DARMOWY serwer tylko wp.pl

Problemem nie jest wp.pl tylko brak podstawowych wiadomości na temat konfiguracji Joomla!

Gall Anonim
27-12-2013, 00:07
tak na przyszłość od moich manier i kultury są moi rodzice a forum to miejsce w którym się pomaga wypowiada i dzieli informacjami a nie żali i pokazuje swoje mądrości
Co nie uprawnia cie do zachowania rodem z pod trzepaka, na razie ostrzeżenie i 10 punktów oraz uprzejma prośba abyś na przyszłość dobierał słownictwo odrobinę grzeczniejsze w swej formie.
Natomiast twoje informacje były niedokładne, a przez to wprowadzające w błąd, na przyszłość sprawdź jak się pisze prawidłowo posty.