PDA

Zobacz pełną wersję : Zamiana Main Menu po wejściu w inny adres



defusedd
27-12-2013, 19:46
Cześć. Na wstępie mówię, iż jestem poczatkujący! :)

Mam małe pytanie, mam po lewej stronie Main Menu i chciałbym aby w pewien sposób się zmieniło po wejście w inną kategorie w TOP MENU.


Czyli na głównej stronie mam np

Aktulanosci
- dzis
-wczoraj
Test
-test 2

I po wejsciu w top menu np GRY

to zamiast main menu tych aktualnosci wyswietla sie zupeleni inne menu po lewej stronie, czyli przypisanie menu tylko do jednego adresu mozna tak? Chyba prościej wytłumaczyć się nie da..

Gall Anonim
27-12-2013, 20:00
Można :-)
Przeklikaj sobie konfigurację modułu menu względem pozycji i przypisania do elementów menu.
Potrzebujesz jednego menu main
Dwóch modułów menu obsługujących menu main
Przypisania jednego do pozycji szablonu odpowiedzialnej za miejsce kojarzące się z top menu (czemu tak opisuję, ponieważ nazewnictwo pozycji w szablonach jest różne, nav, top-nav, postion 1, user 1, itd...) i pozycji menu w której ma się pokazywać w tej właśnie pozycji szablonu.
Przypisania drugiego do pozycji szablonu odpowiedzialnej za miejsce kojarzące się z lewą kolumną (czemu tak opisuję, ponieważ nazewnictwo pozycji w szablonach jest różne, left, postion 7, sidebar-1 itd... i pozycji menu w której ma się pokazywać w tej właśnie pozycji szablonu.
Jeżeli z jakiś powodów te konfiguracje nie wystarczą lub działają niezgodnie z oczekiwaniami będziez potrzebował advanced module manager i cierpliwości aby go ogarnąć.
Podsumowójąc, tak, da się tak zrobić.
Pzdr