PDA

Zobacz pełną wersję : katalogi i artykuły



qrdziel
29-12-2013, 20:23
witam
jak wyświetlić na jednej stronie katalogi i listę artykułów w nich znajdujące się
wszystko próbuje, ale wyświetla tylko listę katalogów i pod każdym tekst: Liczba artykułów: 1 w zależności ile jest artykułów, a ja chciałbym listę linków do artykułów
buuuu...

Gall Anonim
29-12-2013, 20:38
Zerknij sobie na instrukcję od K2 którą ci pisałem, prawie tak samo tyle że prościej.

qrdziel
30-12-2013, 10:42
już normalnie nie daję rady.
Potrafię wyświetlić podkategorie, ale lisy artykułów pod każdą podkategorią już nie tylko liczba artykułów.
Jeśli się wyświetlają tytuły artykułów to wszystkie nad listą podkategorii.
I jeszcze ten cholerny tekst na samej górze Podkategorie już mam dość
Sądzę, że bez dodatkowego komponentu się nie da tego zrobić.
np. ten:
http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/articles-display/articles-structured-lists/5487

a moje osiągnięcie. tutaj:
http://server4teens.com/index.php/pl/artykuly
brrr. okropnie to wygląda

zwiastun
30-12-2013, 11:11
Objawianie tutaj swoich emocji niewiele da.
Nie wiadomo, co chcesz zrobić. Obrazek z JED nie jest obrazkiem pokazującym ekran K2, niemniej można uzyskać w K2 podobny wygląd, choć to się nie zrobi samo i wymaga sporo zabiegów.
Standardowo K2 wyświetla np. obrazek ilustrujący kategorię + informacje o kategorii (np. opis), a pod nim w układzie jednej czy dwóch kolumn informacje/lącza do podkategorii (tytuły, opisy, ilustracje). Wszystko to jest do poustawiania.
Jeśli chcesz uzyskać ładniejsze efekty, trzeba popracować nad szablonami, ale to trochę wyższa szkoła jazdy. Można też znaleźć jakiś dobry szablon z zaimplementowana obsługą K2 (wiele szablonowni takie tworzy).

Tekst Podategorie też jest do usunięcia. Chyba jesteś zbyt niecierpliwy. Poradnika, niestety nie ma. Rzekłbym coś złośliwie na temat przyczyny, dlaczego takiego poradnika nie ma, ale się powstrzymam :)

qrdziel
10-01-2014, 12:11
dalej się męczę.
zrobiłem tak:
1. w pozycji menu ustawiłem wszystkie opcje na global
2. w menadżerze kategorii w opcjach wszystko ustawiłem na HIDE oprócz Category/Empty categories jest ustawione na Show
i uzyskałem to co chciałem - spis wszystkich podkategorii

Jaka opcja odpowiada, za wyświetlanie tematów artykułów pod każdą kategorią?

qrdziel
30-01-2014, 22:47
Kto odpowie na to pytanie pierwszy - stawiam .....((ciach) - niektóre rzeczy tylko dla pełnoletnich :D)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

qrdziel
01-02-2014, 10:26
ok to zapłacę 50 zł za to kto pierwszy udzieli odpowiedzi

mac
01-02-2014, 12:26
Za mało dajesz 😉

zwiastun
01-02-2014, 15:27
@macfin - rozumie, że to żart, bo chyba Ci jakąś ikonkę na końcu wycięło :)
@qrdziel - takie oferty są co najmniej nie na miejscu.

mac
01-02-2014, 15:43
Za mało dajesz ;)

Oczywiście ze żart, miało być ; )

qrdziel
23-04-2014, 10:54
rozwiązanie
nareszcie znalazłem rozwiązanie:
jest taka nowa templatka Purity III
i tam można ustawić layout jako MAGAZINE - wyświetla poszczególne katologi z artykułami
a w typach menu są dodatkowe opcje: xLayout - Magazine
huraaaaa!!!!