PDA

Zobacz pełną wersję : Tabele bazy



endriu107
30-12-2013, 21:25
Chcę z jednej instalacji przenieść na drugą menu i artykuły, które tabele w bazie za to odpowiadają?

komodore
31-12-2013, 05:51
Nie wiem co masz a co chcesz osiągnąć. Dlaczego chcesz przenieść treść i nawigację. Jeśli chodzi o wygląd to po prostu zmień szablon.
Nazwy tabel mówią same za siebie. Trzeba jeszcze uwzględnić zależności między tabelami.

Tor_
31-12-2013, 10:21
Za treść odpowiada tabela"_content" W jej przeglądzie znajdziesz swoje artykuły .Menu to o ile dobrze pamiętam "_menu i _menu_types"

endriu107
31-12-2013, 13:40
Nie wiem co masz a co chcesz osiągnąć. Dlaczego chcesz przenieść treść i nawigację. Jeśli chodzi o wygląd to po prostu zmień szablon.
Nazwy tabel mówią same za siebie. Trzeba jeszcze uwzględnić zależności między tabelami.

Nie chodzi o wygląd mam problemy techniczne z joomlą i najszybciej będzie przenieść ją na nową instalacje, a że na starej trochę bałagan to przy okazji oczyszczę z zbędnych plików kopiując tylko to co potrzebne.


Za treść odpowiada tabela"_content" W jej przeglądzie znajdziesz swoje artykuły .Menu to o ile dobrze pamiętam "_menu i _menu_types"

Dzięki już się zabieram do roboty.

Gall Anonim
31-12-2013, 14:49
Mały szczegól - ID twórców artykułów :-)
Sprawdź czy najnowsza wersja J2XML nie ma opcji importu/exportu dla Joomla 3.x - wówczas część potęcjalnych problemów rozwiąże ci konfiguracja tego komponentu.

endriu107
31-12-2013, 14:55
Dzięki, na szczęście już sobie poradziłem teraz drobne poprawki i myślę że za jakieś dwie godziny będzie wszystko gotowe.