PDA

Zobacz pełną wersję : automat menu z artykułów



hightower12
04-01-2014, 02:12
hej

nie wiem jak to wymyślić, może takie coś jest ?
da się jakość zautomatyzować proces tworzenia menu dla 10-20 artykułów - tak żeby wiadomo nie wybierać na piechotę pojedynczy art.,:DD wybierz art etc...
(wiem jak skopiuje pozycje będę miał o jeden guzik do klikania wyboru poj. arty. mniej)

zwiastun
04-01-2014, 07:28
Umieszczanie w menu 20 artykułów nie jest racjonalnym działaniem w przypadku CMS. To metoda tworzenia witryn statycznych. W przypadku CMS wystarczy, że umieścisz łącze do kategorii i wyświetlisz albo listę, albo przegląd artykułów w kategorii.
Można też skorzystać z modułu Artykuły w kategorii, który taką listę wyświetli w pasku bocznym albo np. w multi menu.

hightower12
04-01-2014, 23:56
przykładowo jest takie coś jak : oferta, o firmie, kontakt - kilka podstron dodatkowych które wyświetlać się będą jako jeden art do końca internetu :)

KES
05-01-2014, 11:11
Sprawdź sobie "Add to Menu" od NoNumber

MarcinNow
23-04-2015, 18:18
Umieszczanie w menu 20 artykułów nie jest racjonalnym działaniem w przypadku CMS. To metoda tworzenia witryn statycznych. W przypadku CMS wystarczy, że umieścisz łącze do kategorii i wyświetlisz albo listę, albo przegląd artykułów w kategorii.
Można też skorzystać z modułu Artykuły w kategorii, który taką listę wyświetli w pasku bocznym albo np. w multi menu.

Czemu nie jest racjonalne? Jestem w tej dziedzinie nowy być może wytłumaczyłbyś? Czasami wydaje mi się, że książki i ltematyczna literatura nic nie dają bez praktyki.

zwiastun
23-04-2015, 23:16
Wyjaśnienie jest w tym, co napisałem. CMS-ów używamy po to, by zarządzać treściami, w tym publikowac je automatycznie poprzez umieszczenie w kategorii artykułów, bez wykonywania jakichkolwiek dodatkowych czynności (np. wpinanie do menu każdego artykułu)