PDA

Zobacz pełną wersję : przenosi mnie po logowaniu



rafales
13-02-2007, 17:21
Witam
Mam mały kłopot z logowaniem na portalu. Mam pomost z by przemo i jak się loguję na portalu to po zatwierdzeniu loginu i hasła przenosi mnie od razu na forum.
Nadpisałem plik login.php z forum by przemo i może to dlatego
A nadpisałem dlatego, że od paru dni nie mogłem się zalogować na forum

I w związku z tym proszę o pomoc jak zrobić to, by po zalogowaniu się na portalu nie przenosiło mnie na forum.

stone
13-02-2007, 22:14
Po nadpisaniu oryginalne pliku musisz go ponownie załatać i potej czynności sprawdź czy jest ok

rafales
18-02-2007, 22:53
Po nadpisaniu oryginalne pliku musisz go ponownie załatać i potej czynności sprawdź czy jest ok
załatałem po nadpisaniu i jest oki z logowaniem. Tylko, że w PA widzę że registration.php nie jest załatany. Nadpisuje go i łatam ale nie da rady :(
I dlatego teraz nie synchronizuje mi userów na forum i portalu. Jak mogę załatać registration.php bo to napewno rozwiąze problem synchronizacji userów

stone
19-02-2007, 20:38
Jaka wersja pomostu?

rafales
20-02-2007, 22:58
Jaka wersja pomostu?

1.0 RC5

stone
22-02-2007, 23:26
Możesz dać mi na PW dostęp do admina i ftp? to zobaczę co się da zrobić

traczu
24-02-2007, 15:31
też mam ten problem albo na drógiej stronie mam że jak sie zaloguje na forum to przenosi mnie na portal na którym i tak nie jestem zalogowany

stone
25-02-2007, 22:36
To samo jak wyżej, jako może daj dane na PW, to w miarę możliwości czasowych zobaczę

rafales
26-02-2007, 14:42
To samo jak wyżej, jako może daj dane na PW, to w miarę możliwości czasowych zobaczę

stone wielkie dzięki za pomoc, ale teraz po nadpisaniu kolejny raz login.php nie mam już tego kłopotu...myślę że sytuacja się już uspokoiła.
Poprostu trzeba nadpisać login.php i załatać go w PA joomla. Tylko pozostaje sprawa sprawdzenia, dlaczego tak się dzieje.
A jeśli będziesz miał chwilę to daj znać bo registration mi się nie chce załatć :(

rafales
28-02-2007, 20:46
może to zabrzmi jak lecenie w kulki ale znów się ten problem pojawił...nadpisałem plik i na forum loguje, ale jak sie na portalu loguje to wywala na forum (login.php nie załatany). A jak załatam, to nie loguje na forum.
Dałem Ci na PW dostep do ftp...zlukaj jak możesz

dzieki