PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena 3.0.4 - problem z wyłączeniem moderacji



psycho1488
04-01-2014, 19:45
Witam
Mam problem z wyłączeniem moderacji w forum kunena. Umieściłem forum na nowo powstałęj stronie w celu umożliwienia wygłaszania opinii na temat tejże, i chciałbym żeby możliwość pisania postów mieli niezarejestrowani użytkownicy. Niestety nawet po zarejestrowaniu tematy są moderowane.

W ustawieniach kuneny Konfiguracja->Bezpieczeństwo->Uprawnienia: Czytanie/Pisanie opcja: Tak
Bezpieczeństwo->Moderuj gości opcja: Nie
Bezpieczeństwo->Forum tylko dla zarejestrowanych opcja: Nie
Bezpieczeństwo->Moderuj nowych użytkowników opcja:0 (Jeżeli użytkownik ma mniejszą liczbę postów niż podaną w tym polu jego wszystkie wiadomości będą oznaczone jako do rewizji przez moderatora, zanim zostaną opublikowane.)

Nie mam już pomysłów co jeszcze pozmieniać, a najdziwniejsze jest to, że nawet po zalogowaniu jako administrator nie mogę pisać bez moderacji.

Ma ktoś jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Aha i jeszcze w panelu administratora kunena, pojawia mi się taki komunikat: JFolder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się Path: /home/u925156444/public_html/cache/kunena, wszystkie zmiany w ustawieniach się niby zapisują, ale jednak przedtem tego komunikatu nie miałem.