PDA

Zobacz pełną wersję : User menager



omerta
05-01-2014, 12:01
Witajcie, miło mi jest powitać na tym zacnym forum, swoją przygodę z joomla 3 dopiero co zaczynam i jestem pod wrażeniem co można zrobić przy pomocy tego CMS'a.

Na samym początku chciałbym was poprosić o pomoc przy wyborze odpowiedniego komponentu do rejestracji użytkowników,
potrzebuję takiego user menagera żebym mógł zarejestrowanym osobom udostępniać pliki np. pdf po zalogowaniu, tak by mogli oni sam także wpisać dane takie jak wiek, płeć data urodzenia i wiele innych których sam stworzę na potrzeby strony, najlepiej by można było ten komponent zarządzać w jakiś łatwy sposób.

Co proponujecie ? Coś co sprawdziliście i działa u was!?

Bazyl
05-01-2014, 12:22
Witaj,

Zacznij od podstaw, które znajdziesz na www.wiki.joomla.pl, a także w G. Masz filmy, poradniki, opisy...

Jeśli dodatkowych informacji o użytkowniku ma być dużo: JomSocial, CommunityBuilder i trzeci, którego nazwy nie pamiętam.
Darmowy tylko CB.

Gall Anonim
05-01-2014, 13:50
@omerta - witaj :)
Niezły nick. Już się boję - omerta => to <= (http://pl.wikipedia.org/wiki/Omert%C3%A0)
Pzdr

omerta
05-01-2014, 23:32
:) mam sentyment do tej nazwy :)

a co do tematu: to znalazłem komponent k2 - jest tam funkcja tworzenia grup ale czy można udostępniać grupie jakieś zasoby itp.? wie ktoś może,

podane wyżej dodatki nie są kompatybilne z wersją joomli 3.1 -

zrobiłem przesiadkę z wer. 1.0.11 PL -żałuję że tak długo czekałem

Bazyl
05-01-2014, 23:38
tak by mogli oni sam także wpisać dane takie jak wiek, płeć data urodzenia i wiele innych których sam stworzę


czy można udostępniać grupie jakieś zasoby itp.? wie ktoś może

Może zastanów się, o co pytasz.


podane wyżej dodatki nie są kompatybilne z wersją joomli 3.1

Jesteś pewny?!