PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję ciekawego modułu Galerii



baciany
09-01-2014, 17:21
Witam. Poszukuję modułu Galerii do Joomla 3.2.1.
Strona na której moduł będzie istniał to strona zespołu weselnego. Chciałbym aby wszystko wyglądało tak że na stronie głównej mam NEWSY gdzie będzie info: wtedy i wtedy ktośtam i ktośtam i zapraszamy do galerii. I będą np. 4 miniaturki zdjęć (powiększające się po kliknięciu) a także link do pełnej gallerii (od razu do Galleri) W Galerii (po wejściu z menu) chciałbym aby był Miniaturki (lub większe nawet obrazi) z tekstem na sobie bądź obok siebie typu: wesele romka i kasi i po wejściu w to mamy gallerie.

Poleci ktoś jakiś fajny moduł (darmowy) który pozwoli mi utworzyć właśnie taką prostą Galerię z ładnymi animacjami otwarcia/zamknięćia zdjęcia oraz pozwalający na wstawianie do newsa zdjęć które po kliknięciu się powiększą.

Testowałem PhocaGallerry lecz tam widok Galerri wygląda jak po prostu FOLDERY a tego bym chciał uniknąć. Galeria może nawet nie posiadać podziału na podgallerie, mozę być wszystko na KUPE byle były oddzielone poszczególne Galerie kreską/tytułem.

pyziak
09-01-2014, 18:24
No jesteś świetny z tym opisem :) uśmiałem się :) typowe do działu zleceń, ale... nie wiem czy jest ciekawe ale kilka stron z obsługą wesela widziałem na tym http://www.page-flip-tools.com/