PDA

Zobacz pełną wersję : wyłączyć liczbę odsłon



pl80
09-01-2014, 19:24
Joomla 3.2.1
Chcę, żeby na stronie głównej nie pokazywało liczby odsłon (każdego artykułu).
Zmieniłem to w konfiguracji globalnej ( Pokaż odsłony na "ukryj") - nic nie dało.
Zmieniłem w jednym z artykułów - teraz ukryte jest tylko kiedy przejdziemy do artykułu, na stronie głównej nadal jest.

Gdzie ja jeszcze mam to zmienić? :zly:

Gall Anonim
09-01-2014, 20:35
W konfiguracji menu kierującym na stronę główną

pl80
11-01-2014, 12:20
????

Napisz mi dokładnie, co po kolei mam klikać, bo ja tu nic takiego nie widzę. Przypominam: Joomla 3.2.1. Z góry dz.

zwiastun
11-01-2014, 12:50
Napisz mi dokładnie, co po kolei mam klikać, bo ja tu nic takiego nie widzę. Przypominam: Joomla 3.2.1. Z góry dz.
Takie instrukcje Kolega znajdzie w poradnikach dla początkujących użytkowników Joomla. Proszę się wybrać np. na stronę http://wiki.joomla.pl - na pierwszej stronie jest link do materiałów dla początkujacych

pl80
11-01-2014, 17:55
Takie instrukcje Kolega znajdzie w poradnikach dla początkujących użytkowników Joomla. Proszę się wybrać np. na stronę http://wiki.joomla.pl - na pierwszej stronie jest link do materiałów dla początkujacych

Czyli według ciebie w joomli 3.2.1 jest coś takiego jak "W konfiguracji menu kierującym na stronę główną"? Bo ja ci gwarantuję, że nie ma
(no chyba, że chodzi o konfigurację globalną, ale jak pisałem, to nie działa). Dlatego pytam o krok po kroku.

zwiastun
11-01-2014, 18:35
O czym piszesz? Nie ma w Joomla 3.2.1 projektanta pozycji menu i nie ma konfiguracji wybranej pozycji menu, np. pozycji kierującej na stronę główną?
To ja Ci gwarantuję, że jest i ze działa.
Dlatego - powtórzę - instrukcji "krok po kroku" w podstawowych kwestiach obsługi Joomla szukaj w poradnikach, np. na wiki.

Gall Anonim
11-01-2014, 21:10
Chcę, żeby na stronie głównej nie pokazywało liczby odsłon (każdego artykułu).
Ja bym użył słowa chciałbym lub potrzebuję i poprosił grzecznie o pomoc.
ale co tam:
1. Masz projektanta menu w którym zostało utworzone menu zawierające element oznaczony gwiazdką jako strona domyślna.
Tak , czy nie?
2. Element ten pokazuje przegląd artykułów wyróżnionych lub kategorii.
Tak , czy nie? (jeżeli nie to znaczy że masz tam całkowicie coś innego niż w domyślnym standardzie - n.p. K-2 lub chociażby stronę startową z modułów i wyłączonym w konfiguracji szablonu komponentem - ale cóż, tego wiedzieć nie mogę bo nie raczyłeś podać nawet linku do strony z problemem więc opieramy się na standardowej domyślnej instalacji z przykładowymi danymi), więc - tak, czy nie?
3. Taki element menu zawiera w przypadku Joomla 3 zakładkę konfiguracyjną "opcje artykułu" - tak, czy nie?
4. Znajduje się tam element do konfuguracji " Pokaż odsłony", tak, czy nie?
Więc dalej twierdzisz że:

ja ci gwarantuję, że nie ma
A ja ci gwarantuję że jest - masz tutaj przykład konfiguracji menu, jego elementu, kierującego na stronę główną i element " Pokaż odsłony".
Mała prośba na na przyszłość:
To nie jest miejsce do przesłuchań.

Dlatego pytam o krok po kroku.
Spraw mi przyjemność i racz stosować odrobinę inną formę wypowiedzi w postach bo nie muszę ci odpowiadać, nie mam takiego obowiązku i jak czytam ciebie to mi się odechciewa.
Pzdr
P.S. Proszę o odpowiedź na moje pytania od 1 do 4 - Tak/Nie

pl80
12-01-2014, 00:05
Gall Anonim,

To jest dokładnie to czego potrzebowałem. Działa. Dzięki wielkie. A, jeszcze odpowiem na pytania 1-4: Wszystkie na tak.

kpiecha
13-01-2014, 23:11
To ja się bezczelnie podepnę pod temat, by nie tworzyć nowych wątków, a mianowicie czy istnieje możliwość w joomla 3.1.2., by wyzerować odsłony artykułów? Szukam szukam i znaleźć nie potrafię. A przy okazji, czy ktoś zna może jakiś darmowy ciekawy moduł do oglądania statystyk z odwiedzin naszej strony "od zaplecza"?

Z góry dziękuję