PDA

Zobacz pełną wersję : Import danych z arkusza Excel do tabeli w Joomla 3 - problem z parametrami komórek



POR1975
13-01-2014, 14:53
Witam,
Pierwszy raz na forum - pewnie nie ostatni:)

Mam zagwostkę z odpowiednim wyświetlaniem tabeli w joomla.

Przygotowałem w Excell tabelę porównującą ceny produktów w kilku sklepach. W wyniku działania formuły, komórka zawierająca najniższą wartość dla danego produktu jest wypełniona kolorem zielonym a komórka z wartością maksymalną kolorem czerwonym. Po imporcie tabeli i opublikowaniu jest jeszcze ok. Natomiast po zastosowaniu class css modyfikujacej wygld tabeli zgodnie z parametrami domyslnego szablonu, wypełnienie komórek znika.
Pytania mam w zasadzie 2 (od razu zaznaczam że php nie jest moja pasją):
1. Czy rozwiązaniem może być tworzenie tabeli w joomla w oparciu o import danych CSV?
2. Czy może jest mozliwe stworzenie dodatkowej funkcji php, która wykryje w danych tabeli wypełnienie komórek wskazanym kolorem i wywoła określone działanie - np. podświetlenie komórki w tabeli (mimo php modyfikujacego wyglad tabeli zgodnie z domyślnym szablonem)

Jeśli ktoś miał juz do czynienia z podobnym problemem będzę bardzo wdzięczny za podpowiedź.

Jola
14-01-2014, 00:08
Witam,
co znaczy:
Po imporcie tabeli i opublikowaniu jest jeszcze ok

Natomiast po zastosowaniu class css modyfikujacej wygld tabeli zgodnie z parametrami domyslnego szablonu, wypełnienie komórek znika.
Wskazuje to na potrzebę modyfikacji css - najlepiej jakbyś podał adres strony.