PDA

Zobacz pełną wersję : Real Estate Manager SPOLSZCZENIE - PL - PEWNE INNE ZMIANY



rckkrd
15-01-2014, 20:22
Witam
Pobrałem niedawno jeden z darmowych komponentów Real Estate Manager (wersja darmowa pod J 3.X)

1. Jedyny problem jaki mam to spolszczenie zaplecza jak i frontu.
2. Kolejny mały problem to perfidny nagłówek w przeglądarce którego nie da się zmienić w standardowych ustawieniach w menu.

Oczywiście się wytłumaczę że google poszło
Oczywiście "nie umiem angielskiego"

(strona jest dla mojego szefa i przyjaciela jednocześnie, który zaczyna przygodę z nieruchomościami, a okres mamy taki że liczymy każdy grosz stąd wer. free, a i niekoniecznie jest specjalistą w języku Angielskim - wolę uprościć mu życie)

PROSZĘ O POMOC LUB PRZEKIEROWANIE DO OSOBY KTÓRA MIAŁA PODOBNY PROBLEM Z TYM KOMPONENTEM
EWENTUALNIE PRZYJMĘ PORADĘ NA NAKIEROWANIE NA INNY KOMPONENT.

Pozdrawiam :)

zwiastun
15-01-2014, 21:07
Jaki masz problem?
Spolszczenie - jeśli nie znalazłeś na stronie projektu, to najprawdopodobniej nie istnieje. Skoro sytuacja wygląda tak, jak ją opisujesz,

Oczywiście "nie umiem angielskiego"
to będzie trudno, ale ja np. też nie umiem, a przetłumaczyłem ogółem kilkaset rozszerzeń i mnóstwo materiałów pomocniczych. Tłumaczenie można zlecić.
To, że liczycie każdy grosz, jest zrozumiałe, ale biznesu bez inwestycji raczej się nie da założyć.

O jaki "perfidny nagłówek" chodzi i czemu nie da się go zmienić? Pokaż stronę, masz szansę, ze ktoś podpowie, co i jak zmienić.