PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodatkami galerii zdjęć



grzesiek2
18-01-2014, 01:11
Witam, posiadam joomla w wersji 3.1.5 zainstalowałem dodatek plg_sige_v3-2 wchodzę w edycję a tam jest tylko tytuł i opis nie ma opcji do ustawienia rozmiaru zdjęć itp. Dodatek jest włączony i ścieżka w artykule {gallery}images{/gallery}
mimo to na stronie w (podglądzie) zamiast zdjęć jest tekst {gallery}images{/gallery} taka sama sytuacja jest po zainstalowaniu sigplus w najnowszej wersji! czyściłem pamięć podręczną, przeglądarkę ale problem pozostał, co może być przyczyną ? napiszę tylko że te dodatki instalowałem już nie jeden raz i nigdy nie miałem takich problemów. Z góry dzięki za pomoc

AndrzejH
18-01-2014, 12:30
A jesteś pewien, że plugin jest opublikowany?

grzesiek2
18-01-2014, 17:19
tak, jest opublikowany zainstalował się poprawnie i nie było żadnych komunikatów o błędzie natomiast wygląda to tak, jak by nie był włączony! nie wyświetla zdjęć, tylko śćieżkę {gallery}images{/gallery}

- - - Updated - - -

Dziś po pierwszym uruchomieniu Joomla wszedłem w ustawienia dodatku "SIGE" i była możliwość zmiany poprzez edycję w menu górnym np rozmiaru zdjęć. Po zmianie zapisałem i na stronie się pojawiły zdjęcia! ale podczas drugiej edycji po zapisaniu znikły pozycję menu do skonfigurowania dodatku, został tylko napis "Content - Simple Image Gallery Extended" i Stan Dostęp Porządek Typ Plik dodatku ID Opis I po odświeżeniu strony zdjęcia zniknęły! czy ktoś wie co może być przyczyną? albo czy ktoś miał taką sytuację ? sprawa dotyczy nie jednego lecz dwóch dodatków! sige i sigplus.