PDA

Zobacz pełną wersję : jak zareklamowac strone ?



ivka
14-02-2007, 14:39
Witam serdecznie,
mam za zadanie zareklamować stronę, zwiększyć rejestracje - już dodawałam link serwisu do katalogów, do wyszukiwarek, do forum, jest kampania reklamowa w Google, ale za drogo. Napewno sa jakieś inne sposoby, ale ja nie mam już pomysłów-nie znam się. Co jeszcze można zrobić żeby zwiększyć trafik i rejestracje?? Będę wdzięczna za każdą pomoc:))
strona to
www. atola .pl
Da się coś zrobic:(

Rybik
14-02-2007, 21:01
z punktu widzenia mechaniki dzialania strony nie bardzo, zawsze pozostaje zakladanie profili na portalach randkowych na fikcyjne zdjecia i propagowanie swoich pseudo profili na w/w portalu.

Pozycjonowanie i marketing internetowy to osobna dziedzina wiedzy i na serio moge doradzic tylko lekture ksiazeczek i portali poswieconych tej tematyce.

Sova
15-02-2007, 02:15
Najważniejsze według mnie:
1. linki - tylko w zasadzie nie powinny być umieszczane gdzie popadnie, czyli dodawanie stron do tematycznych katalogów a wysokim PR (Page Rank Google), strony z PR 0-1 raczej kiepsko wpływają na pozycjonowanie Twojej strony.
2. pozycjonowanie - dobrze to wykonać przy pomocy słow kluczowych (odpowiednie umieszczenie ich w treści) itd. - pomocny do sprawdzenia takich czynności jest np. www.widexl.com (http://www.widexl.com)
3. reklama - nie musi być płatna, ten punkt z zasadzie wiąże się z pkt.1 - poszukaj kilka interesujących portali/wortali/serwisów młodzieżowych i nie tylko, zrób podstronę partnerską itp. i zaproponuj im wymianę bannerów. Można też wrzucać linki na odpowiednich forach i grupach dyskusyjnych.`
4. literatura fachowa - czyli zapoznaj się z materiałami traktującymi o reklamie, pozycjonowaniu itp. - sporo jest w sieci za free takich treści

ivka
15-02-2007, 15:08
dzięki za opinie i porady-ten www.widexl.com (http://www.widexl.com) może mi się przydać
pozdrawiam

P.S
sorry, że napisałam do innej kategorii, ale dopiero się uczę:)

PeFik
07-01-2013, 18:07
Wszystko zależy do tematyki strony, wiadomo pewne tematy same się reklamują, chłopaki wiedzą o jakich serwisach video mówię.
Jeśli strona jest jedną z wielu, o tym samym ... to trzeba skakać wysoko, aby ktoś cię zauważył, a to na ogół kosztuje, chyba że ktoś ma dużo wolnego czasu.

Programista PHP
12-02-2013, 05:24
o jeszcze można zrobić żeby zwiększyć trafik i rejestracje??

Jeżeli dopiero zaczynasz wojować z SEO - Nie polecam robić nic : )
Pierwszy miesiąc poświęć na zdobycie podstaw teorii, nie praktyki - Zwłaszcza zakresu wiedzy za co grozi ban.
Dopiero w przypadku wiedzy: Co jest zakazane ? i Co GOOGLE odbiera zle ? Mysl o pozycjonowaniu - Przez własną osobę i osobę trzecią. Pozycjonowanie jest bardzo specyficzne i zależne od 1001 czynników, należy zacząć od wiedzy CZEGO NIE MOŻNA, dopiero potem Co można : ) Podstawa w branży.

Aktualnie Twój poziom wiedzy jest na tyle niekozystny, że łatwo ktoś Cię wykożysta i chwyci pieniądze za tzw. "pseudo" pozycjonowanie.
Tak więc czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj... Podstawowym błędem jest własnoręczne pozycjonowanie po przeczytaniu pierwszego artykułu.

szybkijaneek
06-03-2013, 01:44
Nie słuchaj głupot.

Atakuj SERPy śmiało. Zdobywaj linki z katalogów, precli, for internetowych.
Możesz zainteresowac się również systemami wymiany linków, no i skubnij facebooka oczywiscie ;)

GOGOKOM
06-03-2013, 14:25
Wiesz co nurtują mnie linki do stron które umieściłaś u dołu twojej strony.
Pytasz o pozycjonowanie a relkamujesz agencję reklamy internetowej no i Wordpress themes

Pisząc ten post zerknołem na źródło twojej strony i

<meta name="generator" content="WordPress 3.4.2" />

dlatego Szanowni forumowicze nauki pozycjonowania i porady dla uczestnika nie mającego strony opartej na joomla ponadto prawdopodobnie zarabiającego na pozycjonowaniu i wykonywaniu www to chyba zbyt grzeczne.

grzybiarz
06-03-2013, 17:13
W sumie i podepnę się bo i mi chodzi o coś związanego z Google.
Po wpisaniu nazwy mojej strony w google, wyświetlają się niepotrzebne rzeczy:
https://www.google.pl/search?client=opera&q=konsolopedia&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
Np drugi link jako "2 - Konsolopedia" o adresie www.konsolopedia.pl/component/content/?start=5 (http://www.konsolopedia.pl/component/content/?start=5)
Co za "2 - Konsolopedia"?
Przejście na ten adres źle wyświetla stronę, więc chciałbym aby to znikło.
Niżej jest link www.konsolopedia.pl/index.php?start=6 (http://www.konsolopedia.pl/index.php?start=6), też mi to nie odpowiada. Nie może być sam index po prostu?
Zrobiłem mapę strony i w sumie nie wyświetla się to w Google jak powinno :|
Ktoś potrafi pomóc?

dzikiwaz
27-03-2013, 12:16
Reklamowanie strony, najlepszą drogą jest teraz facebook. Pozycji nie dostaniesz ale zareklamujesz :)

zeki
27-03-2013, 18:05
@grzybiarz

to musisz chyba w .htaccess ogarnąć -przyjazne linki itp.

almooj
03-04-2013, 01:50
Wysokie pozycję w wyszukiwarkach naprawdę potrafią rozkręcić każdą stronę. Pozycjonowanie wyjdzie najtaniej. W reklamę nie ma co się pchać.

zeki
03-04-2013, 17:46
tylko, że pozycjonowanie też kosztuje a kolega chyba w kasę niezbyt zasobny bo pisał, że Google drogie. Poza tym zależy jakie frazy. Jak będzie 1000 wyszukań na miesiąc to nie ma siły żeby coś bardzo drgnęło.

Diego164
03-04-2013, 18:32
Wysokie pozycję w wyszukiwarkach naprawdę potrafią rozkręcić każdą stronę. Pozycjonowanie wyjdzie najtaniej. W reklamę nie ma co się pchać.


tylko, że pozycjonowanie też kosztuje a kolega chyba w kasę niezbyt zasobny bo pisał, że Google drogie. Poza tym zależy jakie frazy. Jak będzie 1000 wyszukań na miesiąc to nie ma siły żeby coś bardzo drgnęło.

Bez pozycjonowania też można się wybić... Wystarczy chcieć.

zeki
04-04-2013, 14:44
no to Diego można by rzec posiadłeś tajemną wiedzę na miarę kamienia filozoficznego. Możesz trzepać kasę dowonie wielką. Sam się ustawiam w kolejce po dobrych kilka rad.

almooj
05-04-2013, 00:54
Pozycjonowanie= koszty? Da radę bez. Zoptymalizować stronę można samemu (meta tagi, odpowiednia gęstość słów kluczowych w tekście, rozmieszczenie elementów, linkowanie wewnętrzne itp.). Zdobywać backlinki też nie jest trudno wystarczy żeby były z dobrym anchorem. Przede wszystkim należy wybrać frazy które są opłacalne (top10 łatwe do wbicia oraz z dużą ilością wyszukań miesięcznie).

zeki
05-04-2013, 10:59
owszem można samemu pozycjonować. Tylko to z kolei wymaga czasu i ewentualnie też środków na jakieś softy. Dodawarki oszczędzają czas ale i kosztują po 450 netto. Są darmowe narzędzia ale rok trzeba poświęcić żeby to poznać wszystko i znaleźć. A efekty mogą być różne. Masz co chwila updaty algorytmu i jak nie panda to pingwin spadki powoduje. Nawet w niszach ludzie obrywają.

robluk3822
03-06-2013, 19:54
Moge polecic, serwis gdzie mozna zareklamowac bardzo tanio strone, a zyskuje sie na odwiedzinach. Tzn. twoja strona jest wyswietlana w serwisie w ramce. Inaczej mowiac kazde wyswietlenie, to dla ciebie wizyta na twojej stronie. Dla porównania dodam, ze adsense, za jedno klikniecie, w osylacz do twojej strony bierze od 20 centow w zwyz. Tutaj za ok 50 centow masz tych wejsc setki! A ponadto w statystykach, masz szczegolowo wyswietlone ilu bylo odwiedzajacych. Codzieniie ta liczba rosnie. Warto sprobowac

// Reklamę na forum należy uzgodnić i opłacić :)
// Bazyl

darek39
24-09-2013, 14:47
Reklama powinna być rozłożona na szeroką skalę. I nie skupiać się tylko na jednej formie reklamy. Powinna być ona bardzo urozmaicona.

GOGOKOM
01-10-2013, 23:00
Szanowni użytkownicy temat rozpoczęty w 2007 a co chwilę odgrzebywany ivka aktywna ostatnio 15.02.2007 sam zresztą się odezwałem nie sprawdzając daty - myślę że można zamknąć temat bo nasze wpisy nic nie wnoszą a i autora tematu brak.

Dobry1878
09-10-2013, 14:55
seo i google adwords są?