PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodawaniem czegokolwiek na stronie



pawelt21
19-01-2014, 21:53
Witam

Mam problem na stronie, którą otrzymałem do zarzadzania. Na stronie jest uruchomiony panel logowania, po zalogowaniu się można dodawać artykuły, wydarzenia itp. Niestety obecnie to nie działa. Po kliknięciu w Dodaj artykuł(wydarzenie itp.) wyświetla się pusta (biała strona). Uprawnienia użytkowników teoretycznie się zgadzają. Co może być problemem? Proszę o pomoc.

mac
19-01-2014, 22:16
troche malo danych:
- jaka wersja joomla,
- czy tak dziealo sie juz wczesniej,

Na szybko:
1. czy sa wlaczone w konfiguracji globalnej > Proste adresy, czy htaccess.txt jest przemieniony na .htaccess
2. mozesz jeszcz zobaczyc czy nie jest to problem z edytorem, na początek ustaw edytor podstawowy
konfiguracji globalnej >Domyślny edytor > TinyMCE na poczatek, lub Prosty (bez edytora)

pawelt21
19-01-2014, 22:32
Joomla 3.1.5
Wcześniej problemu nie było, pojawił się mniej więcej 2 dni temu. W międzyczasie zostałzainstalowany plugin od lajkowania i udostępniania artykułów na fb

- - - Updated - - -

próbowałem zmienić to o czym pisałeś ale nie pomogło

mac
19-01-2014, 23:26
A wylaczyles modul od FB i jaki masz edytor

- - - Updated - - -

OK,
ale edytor przestawiales dla siebie (w ustwaieniach swojego profilu) czy globalnie
sprawdz jeszcze czy w Dodatkach > Edytor > TinyMCE > tryb pracy jak jest ustawiony - prosty > wzbogacony > rozszerzony.
poprzestawiaj i zobacz jak reaguje, a i pamietaj musisz sie wylogowywac
a jak masz ustawione na rozszerzony to ustaw na wzbogacony

pawelt21
21-01-2014, 10:43
Dzięki macfin. Można powiedzieć, że twoja podpowiedź pomogła choć nie było do końca to. Mam jednak pewną sprawę kolejną. Chodzi o to, że mój klient chciałby mieć coś na wzór demotywatorów. Znalzałem jeden sposób- dodawanie artykułów, jednak mam kilka kwestii:
1. Nie mogą dodawać osoby niezalogowane
2. Podczas dodawania włącza się cały edytor, a chodzi o to aby umożliwić dodawanie tylko grafiki z komputera lub jakiegoś linku zewnętrznego.
Proszę o poradę

mac
21-01-2014, 10:56
Fajnie. To chociaz napisz co bylo, moze komus sie przyda.
Co do pytania to raczej zrób nowy watek. A rozwiazanie bedzie :)

pawelt21
21-01-2014, 14:24
Restrykcje dla edytora były Register a nie Public. Temat istnieje: http://forum.joomla.pl/showthread.php?75137-Dodowanie-artyku%C5%82%C3%B3w-przez-niezalogowanych

mac
21-01-2014, 15:18
ok, ciekaw z edytorem :)