PDA

Zobacz pełną wersję : Superfish Menu Dropdown



ZigiLP
20-01-2014, 12:28
Strona: skorut.nazwa.pl/solary-en/

Problem: Moje menu główne oparte jest na superfis menu.
Chciałbym aby rozwijało sie w doł. Jednak kiedy ustawię w konfiguracji dodatku "Slide Down" nic się nie dzieję.

Pisałem do supportu i odpisali mi, że to sprawa CSS.


Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

zwiastun
20-01-2014, 14:29
Masz doskonale dopasowane menu rozwijane w drugim wierszu - w czym problem?
Możliwe, że Twój arkusz stylu nie zawiera reguł formatujących wyświetlanie list rozwijalnych pionowo. Ale jeśli nie znasz wystarczająco CSS (a nie znasz, bo nie zadawałbyś takiego pytania), to arkusza stylów nie uzupełnisz.
Mozesz wyszukac jakiś moduł rozwijalnego menu i zastąpić oryginalne, ale to moim zdaniem bardzo zły pomysł.

Pawelo31
20-01-2014, 18:40
Nie mam zainstalowanej j1.5 ale wybrałeś w opcjach modułu standardowym menu w 2.5 nazywa się to "Pokaż pozycje podmenu". Nim niemniej wiesz gdzie szukać

traabbit
21-01-2014, 08:31
Dokładnie zależy mi na menu rozwijanym pionowo.

Jakieś sugestie?

zwiastun
21-01-2014, 11:02
@Traabbit - czy Ty jesteś ZigiLP? I z czym masz problem - bo zrobienie rozwijalnego menu z mnóstwem dostępnych rozwiązań w setkach szablonów + ofertą modułów do obsługi menu to przysłowiowy pryszcze. Czego oczekujesz? Jeśli chcesz, żeby Ci pobrać jakiś moduł typu multimenu i zainstalować, to daj do działu zleceń - jak znam życie, to się znajdą tacy, co Ci to za parę złotych zrobią. Ale chyba umiesz zainstalować moduł?