PDA

Zobacz pełną wersję : Sklep internetowy



voodoos78
22-01-2014, 12:23
Padła propozycja w pracy aby założyć sklep internetowy firmy, stąd moje kilka pytań do Was - speców od Joomla.
1. Jaki dodatek wybrać? Virtuemart 2 czy coś innego?
2. Stronę mamy postawioną na Joomla 2.5 - pełni ona również funkcję BIP. Czy muszę instalować nową wersję joomla aby obsługiwać sklep czy do tego celu mogę wykorzystywać obecną stronę. Dokładniej czy nic się nie pokrzaczy.

Dzięki za odpowiedź.

Gall Anonim
22-01-2014, 12:30
Osobiście w przypadku VM obawiałbym się "że się pokrzaczy" - ten niegdyś godzien poleceia komponent w moim odczuciu się "spaprał totalnie".
Masz kilka innych skryptów takich jak k-2 Store, Joomshopping czy Hika które są naprawdę godne polecenia.
Pzdr

voodoos78
23-01-2014, 08:24
Pierwsza sprawa rozwiązane. Teraz druga, o którą już pytałem. Czy do uruchomienia sklepu lepiej postawić sobie nową wersję joomla, czy do tego celu mogę wykorzystywać obecną stronę?

Bazyl
23-01-2014, 08:57
Witam,

Ja bym stawiał na jednej stronie, ale decyzja należy do Ciebie :)

Tor_
23-01-2014, 12:58
Przy wyborze z jakiego skryptu skorzystać trzeba pomyśleć czy będzie to "maly" sklep z kilkoma pozycjami wtedy k2store czy j2store to znakomite rozwiązanie prosty w konfiguracji i łatwy w obsłudze .Czy raczej "rozbudowany sklep" wtedy warto wybrać o bardziej rozbudowanych rozwiazaniach