PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z ciasteczkami- error 400



piotr_galas
22-01-2014, 16:42
Moja strona generuje dziwne ciasteczka. Powoduje to przekroczenie dopuszczalnych limitów na serwerze (error 400 zbyt duzy rozmiar ciasteczek).
Objawia się to tym, że w trakcie korzystania wyskakuje błąd 400 i nie można już korzystać z witryny. Pomaga usuniecie ciasteczek. Problem pojawia się zarówno na firefox jak i na chrome. Zwiększenie limitów na serwerze (hosting zwiększył mi limity) nie pomogło.

Najczęściej problem pojawia się kiedy jestem zalogowany do panelu administracyjnego. Jesli wtedy kliknę zakładkę społeczność a nastepnie schroniska to wywala mi error. Po zbadaniu ciasteczek w firebugu okazuje się że moja strona generuje ciasteczka których nazwami są adresy poszczególnych stron, a warosciami ciagle te same liczby. Czyli mam np 20 ciasteczek, a wartosci wszystkich dwudziestu wynoszą 0.085 a ich nazwy to kolejne adresy www moich podstron.

Nie bardzo mam pomysł gdzie szukać rozwiązania problemu. Przyda mi się każda podpowiedz.

http://razemnaszlaku.pl/

piotr_galas
29-01-2014, 14:09
Problem rozwiązany. W szablonie którego uzywam jest opcja zmiany wielkości czcionki. Włączenie tej opcji powoduje że po odwiedzeniu każdej strony zpisuje się ciasteczko z wartością 0.8215. Mam duzo podstron, dlatego ciasteczek było dużo i przekraczały dopuszczalną przez serwer wielkość.
Dojście do problemu zajęło mi sporo czasu, takze może komuś się to kiedyś przyda. Template ktorego uzywam to bezpłatny s5_vertex