PDA

Zobacz pełną wersję : Formatowanie VMenu



frater
22-01-2014, 21:40
Witam

Buduje stronkę na poniższym szablonie:
http://demo.bowthemes.com/bt-magazine/
Kiedy ostatnio działałem na Joomla były to czasy 1.5 i już sporo nie pamiętam.
Mam problem ze skonfigurowaniem vmenu.
Mówiąc dokładniej chodzi mi to o to czarne menu z lewej strony.
Wiem, ażeby coś takiego ustawić, trzeba w kodzie podpatrzeć nazwę klasy czy jakiś tam przedrostek a następnie w ustawieniach modułu wpisać ten przedrostek, aby moduł miał identyczną formę.
A może się mylę?
W każdym razie bardzo proszę o pomoc i pokierowanie, co zrobić, aby otrzymać taki wygląd modułu.

Pozdrawiam

Tak na marginesie, jak nazywa się w Joomla moduł oznaczony w szablonie jako "BLOG CATEGORIES"? Czy jest on wbudowany czy jakiś zewnętrzny? Da się podpatrzeć dokładne nazwy modułów?

Gall Anonim
22-01-2014, 21:59
Propozycja
Postaw sobie kick'starta - to jest darmówka ale o ile pamiętam kicka ma.

frater
23-01-2014, 14:44
W sumie nie jest to odpowiedz na moje pytanie, ale skuteczne obejście.
Zrobiłem jak powiedziałeś, ale tutaj pojawia się kolejny problem.
Kiedy tylko zmienię coś w zapleczu strony to zmiany te nie odzwierciedlają się na froncie.
Zobaczylem plik konfiguracyjny myslac, ze dane sa zasysane z innej strony.
Jednak jestem podpiety do swojej bazy, pracuje na swoich plikach, ale nie wiem czemu zmiany nie sa wprowadzane

Gall Anonim
23-01-2014, 15:27
Dałem Ci taką odpowiedź abyś mógł podejrzeć również inne elementy i ustawienia o które zapytasz.
Rady dla ciebie:
Po dokonaniu zmian na zapleczu przejdź na front i kliknij f5 - odczekaj i jeszcze raz f5 - niekiedy trzeba to zobić klika razy i czart raczy wiedzieć czemu przeglądarka aż tak "trzyma w pamięci podręcznej"
Tyle
Cudów nie ma - są tylko rzeczy i zdarzenia których wyjaśnienia nie znamy.
Pzdr

ravw
30-01-2014, 12:16
Dla mnie najlepszymi programami do "obróbki", tworzenia szablonów do Joomli to: Opera, geany i czasem cssed - to wszystko :)
Pozdrawiam