PDA

Zobacz pełną wersję : Kunena - post pod postem



Piwowarek
24-01-2014, 20:27
Witam wszystkich,

Jestem tutaj nowy, ponieważ od niedawna buduję swoją stronkę i szukam na tym forum cennych informacji. Nie mając wcześniej do czynienia z budowaniem stron wszystko wydaje się czasem mega matrixem jednak nie poddaje się i staram się rozwiązywać każdy problem.

Na swojej stronie założyłem forum na kunena jednak nie potrafię zmienić jednej opcji:

Gdy użytkownik napisze post i po chwili chce coś dodać, dodany tekst wyświetla się jako nowy post zamiast "dodać się" do istniejącego postu. Czy można to gdzieś zmienić? Jeśli tak będę wdzięczny za pomoc.

Jac
24-01-2014, 20:45
Nie jestem ostatnio na bieżąco z komponentem Kunena, ale raczej nie ma takiej funkcjonalności.

seba.adm
25-01-2014, 02:07
@Piwowarek, jeżeli dobrzez zrozumiałem to pytsz o możliwość edycji własnego postu. Jeżeli tak, to wejdź do ustawień Forum Kunena (PA >> Komponenty >> Kunena forum >> Konfiguracja) i dalej zakładka Użytkownicy. Znajdź dwie opcje i dokonaj następujących zmian:

Zgoda na edycję postów - ustaw na Tak
Czas na zmianę postu - ustaw w sekundach czas w jakim użytkownik może dokonać zmiany (0 - ustawia czas nieograniczony)

Piwowarek
25-01-2014, 10:46
Seba, mam tak ustawione jednak chciałbym w sytuacji kiedy np ostatni post należy do mnie, jesli coś dopiszę jako nowy post to dopisany tekst wstawi się w poprzednim poście z adnotacją "dodano, data, godzina". Takiego rozwiązania szukam.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

seba.adm
25-01-2014, 14:41
No to kolega @Jac dobrze pamiętał - w Fourm Kunena nie ma takiej możliwości.

Piwowarek
25-01-2014, 14:51
No to lipa trochę. Czy polecacie jakieś inne forum, które ma taką opcję? Mam doświadczenie z php by Przemo lecz chciałbym, aby forum było częścią strony, a w przypadku Przemo jest to niemożliwe - tak słyszałem


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk