PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne wpisy w Akobook



Madleine
14-02-2007, 22:31
Mam zainstalowane: AkoBook 2.0.4 i SecurityImage 3.0.3 (na Joomla! 1.0.11 Stable), ale nadal pojawiają mi się głupie wpisy w księdze gości (głównie w języku angielskim).
Czy można zrobić coś jeszcze aby nie pojawiały się?
Wyczytałam na forum, że to robią jakieś roboty i znalazłam też coś o komponencie hashcash. Jednak kiedy włączam Hashcash w panelu administracyjnym wywala mi błąd

on line Warning: main(/export/www/psm/serwer/administrator/components/com_hashcash/config.hashcash.php): failed to open stream: No such file or directory in /export/www/psm/serwer/components/com_akobook/akobook.php37

on line Fatal error: main(): Failed opening required '/export/www/psm/serwer/administrator/components/com_hashcash/config.hashcash.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /export/www/psm/serwer/components/com_akobook/akobook.php37

Podejrzewam ze chodzi o to, że nie zainstalowałam hashcash'a, ale nigdzie nie mogę znaleźć tej instalki.

Aha i co to jest: "Bayesian Filter". Mam to włączone ale nie mam pojęcia do czego to służy.Pomóżcie...

Sova
15-02-2007, 00:44
Nie pamiętam dokładnie, ale problem można rozwiązać np.:
- instalująć AkoComment Tweaked / najnowszą wersję
- ewentualnie może pomóc ustawienie, aby wpisy mogli dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy /stąd moje "nie pamiętam dokładnie"