PDA

Zobacz pełną wersję : nazwa.pl Active Mini i rokgallery



grzesiek_w
27-01-2014, 15:53
Na stronie kolegi zainstalowałem rok gallery - chciałem zrobić banner slideshow. I zaskoczenie - coś czego nigdy jeszcze nie widziałem - brak pamięci żeby wczytać prosty obrazek 930x300 pilseli. Pojawił się komunikat
"0% - Memory size limited by Suhosin. The suhosin.memory_limit setting needs to be adjusted"
Active Mini ma przydzielone 64mb pamięci - na home.pl minimum to 128mega
Najtańszy serwer nazwa.pl nie potrafi zapewnić działania prostej stronki na joomla - żenada po prostu


Myślałem że kolesie z nazwa.pl obniżając cenę dają to co wcześniej miał (przed podwyżką) Active Biznes.
Oczywiście rokgallery jest dość specyficzną galerią ale ja ją lubię. Teraz mam dylemat odzwyczaić się od rokgallery czy nazwa.pl
Dobrze że na Active Biznes działa ok

trzepiz
27-01-2014, 18:50
Active Mini ma przydzielone 64mb pamięci
W zasadzie powinno wystarczyć.

Sugeruję kontakt z BOK nazwa.pl - może coś pomogą.

grzesiek_w
27-01-2014, 21:43
Tak naprawdę to dla mnie nie problem bo mam kilka Active Biznes i w razie czego zawsze mogę przenieść tam stronkę kolegi na chwilę i wczytać obrazki do rokgallery. Chociaż to głupota bo nawet z AkebaBackup chwilę by to potrwało. Po prostu trochę się zdenerwowałem że serwer za 300 netto (co prawda teraz w promocji) ma takie ograniczenie.

Co do BOK to szukając rozwiązania znalazłem wypowiedź kogoś kto miał problem z ograniczeniem pamięci na Active Mini i został przez BOK poinformowany że nie można obejść tego ograniczenia.