PDA

Zobacz pełną wersję : kombinacja menu na stronie



newuser3
28-01-2014, 08:59
Mam następujący problem z modułami menu na mojej stronie.
Jest jedno główne 3 poziomowe menu górne, po wybraniu odpowiedniej pozycji wyświetla się strona z 1 wpisem - to jest ok i działa. Chciałbym natomiast aby wyświetlało się także menu boczne z rozwijanymi pozycjami tylko dla wybranej pozycji nadrzędnej z górnego menu.
np. menu górne mam:
o nas |oferta |kontakt|aktualności

w pozycji oferta mam 2 poziomy np. oferta 1 | oferta 2 | oferta 3 itd a każdej ofercie ok 5 podpozycji.
Wybierając z górnego menu obojętnie którą oferta lub jej podpozycje powinna wyświetlić się strona z menu po lewej : 1 | oferta 2 | oferta 3 - czyli 2 poziom górnego menu. Oczywiście to menu tylko powinno wyświetlać się będać w obebie ofert - w onas czy aktualnościach będą inne menu boczne.

Udało mi się to zrobić na osobnym menu bocznym jednak jeśli dojdzie mi kolejna pozycja to muszę dodać w menu górnym, menu bocznym i okreslić na jakich stronach ma się to menu wyświetlać. Chciałbym to możliwie maksymalnie uprościć.
Próbowałem skorzystać z modułu "przegląd artykułów" - artykuły mam w kategoriach odpowiadających menu górnemu ale nie bardzo to chce zatrybić.
a może wystarczyć dać 2 moduł menu z wybranym menu górnym ale ustawić Rozpocznij od poziomu -2? i wtedy niejako z automatu załatwić wszystkie podstrony?


Jest na to jakiś patent?

marian_mk
28-01-2014, 11:58
a może wystarczyć dać 2 moduł menu z wybranym menu górnym ale ustawić Rozpocznij od poziomu -2? i wtedy niejako z automatu załatwić wszystkie podstrony?

Rozwiązanie sam znalazłeś