PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla wylogowuje z panelu administracyjnego



szymonmag
29-01-2014, 10:10
Czy ktoś miał podobny problem? widziałem kilka podobnych tematów ale żado rozwiązanie nie pomogło. Zainstalowano mam joomla 2.5 szablon bt_arise www.milanow.pl (http://www.milanow.pl) jest to strona jednej lubelskich gmin:). Po zalogowaniu się do panelu administracyjengo i dokonaniu jakiś zmina np. artykuł klikam zapisz, a następnie w nowej karcie przeglądarki odświeżam stronę i wtedy zostaje automatycznie wylogowany z panelu administarcyjnego. Sytuacja jest dość dziwna bo to zdaża się tylko jeśli odświżana jest strona główna bo jeśli odświeżam jakąś podstronę to wtedy mnie nie wylogowuje. Cała sytuacja dzieję sie tylko w ramach konkretnej przeglądarki a więc np. jeśli loguję się do panalu administarcyjnego np. z moziili i stronkę odświeżam w mozilli to automatycznie następuje logout ale np. jeśli loguję się do panalu administarcyjnego np. z moziili i stronkę odświeżam z chrome wtedy wszystko jest ok.

komodore
29-01-2014, 10:39
Zwróć uwagę na pisownię!
Poszukaj uważniej, a rozwiązanie znajdziesz (choćby po nazwie hostingu, której nie podałeś).

Odnośnie odświeżania czasem warto wyczyścić cache przeglądarki i usunąć wszystkie ciasteczka problematycznej domeny.

szymonmag
29-01-2014, 11:20
Hosting mam wykpuiony w nazwa.pl natomiast ciasteczka czyściłem, wręcz od tego zacząłem jak zaczął się pojawiać problem

komodore
29-01-2014, 12:08
A logi błędów Joomla i serwera?
Po jakiej operacji tak się zaczęło dziać?