PDA

Zobacz pełną wersję : edycja/dostosowanie szablonu



mldz
31-01-2014, 14:33
witam

właśnie tworzę stronę. Mam jednak problem z edycją szablonu. Mam na myśli kwestie graficzne jak tło, menu itd. Próbowałem edytując w .css ale nie wychodzi to profesjonalnie. Próbowałem używając t3 framework ale jest tam mało możliwości edycji.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby edytować stronę tak jak wix (http://www.wix.com/). Czy jest takie narzędzie?

pozdrawiam
i z góry dzięki za pomoc :)

zwiastun
31-01-2014, 15:39
Skorzystaj z wix. Może to jest narzędzie dla Ciebie? W Joomla są inne równie atrakcyjne cuda, takich - niestety - nie ma.

mldz
31-01-2014, 16:42
Z tego co się orientuje używać wix można za darmo, ale za korzystanie z domeny trzeba już płacić w dodatku w euro. Wolałbym zrobić stronę tam i edytować w Joomli.

Jakie są najdogodniejsze sposoby na edycję szablonu (w joomli i w ogóle)?

zwiastun
31-01-2014, 18:46
O co pytasz? Bo nie rozumiem? W ogóle nie musisz się zajmować "robieniem szablonu" - możesz znaleźć w Sieci bezpłatny lub klubowy. Żeby projektować i tworzyć profesjonalne szablony, trzeba i wiedzy i doświadczenia. Żeby dostosować szablon do swoich potrzeb, też trzeba pewnej wiedzy, choć nie aż tak dużej (oczywiście, zależy, co się chce zrobić).

mldz
31-01-2014, 23:13
Właśnie chce go dostosować do swoich potrzeb ;) bezpłatne mają swoje ograniczenia