PDA

Zobacz pełną wersję : indeksowanie strony



igorczarnowo
01-02-2014, 19:13
witam mój znajomy zapytał mnie dlaczego google zaindeksowało jego strony w taki dziwny sposób. A więc strona ta to tylko jedna zakałdka a podczas wpisania w google site:nsexo.pl wyskakuje mnóstwo zaindeksowanych stron kont jakiś użytkowników na stronie nie ma żadnej opcji do logowania więc skąd takie indeksy. odnośniki wogóle nie działają . W jaki sposób ktoś się zalogował na tej stronie. Strona o tematyce erotycznej więc jak jest problem proszę usunąć post Strona działa na joomla 3.2

Gall Anonim
01-02-2014, 23:06
@igorczarnowo - nie dalej jak parę dni temu pokazywałem w jaki sposób ktoś rejestruje się na stronie nawet jeżeli potęcjalnie nie uruchomiłeś ani modułu ani element menu, należy taką opcję po prostu wyłaczyć w konfiguracji, aby wywołać komponent nie musi być publikowany mechanizm wizualizacji na stronie.
Pzdr
P.S. Strona o której napisałeś może być sobie o tematyce dowolnej byle by zgodnej z prawem i ogólnie przyjętyni normami społecznymi, nie wskazałeś do niej ścieżki i bardzo dobrze - natomiast nie ma podstaw aby sądzić że narusza ona ogólnie przyjęte normy naturalnie o ile nie są one przepełnione przepełnione hipokryzją.

igorczarnowo
02-02-2014, 00:18
Panie Gall Anonim (http://forum.joomla.pl/member.php?31388-Gall-Anonim) czy mógłby Pan podać link do tego kursu o którym pisze pan wyżej dziękuję i pozdrawiam