PDA

Zobacz pełną wersję : zle zindeksowana strona przez google



balckbrookly
04-02-2014, 11:34
Witam, nie dodawałem samoczynnie strony internetowej i wyszukiwarka google sama ją zindeksowała.

7285

Mimo dodania opisu streszczenia witryny, wyszukiwarka w opisie przedstawia to co jest w treści strony, natomiast jako główny link dodaje to co jest w stopce.
W czym jest problem? jeśli witryna zostanie poprawnie dodana przez google webmaster powinno wszystko chodzić poprawnie?

Gall Anonim
04-02-2014, 12:00
W trakcie tworzenia witryny - powinna ona być "zamknięta" dla indeksowania i śledzenia linków.
Jest możliwość ustawienia tego globalnie w konfiguracji witryny i do tego dokładnie to służy.
Zapewne jednak tego nie zrobiłeś więc boty same zindeksowały ci tą witrynę tym bardziej iż tworząc ją wykazujesz dość dużą aktywność na stronie co prawda z jednego P nie mniej jednak wykazujesz.
Zindeksuj poprawnie, zmapuj, dodaj mapy do google, dodaj ręcznie wszystkie strony do indeksu, zrób opisy i całą resztę (najpierw zanim zrobisz całą resztę), będzie dobrze.
Pzdr

zeki
05-02-2014, 15:54
Jeżeli google ją chwyciło zanim umieściłeś poprawne title i description to z czasem załapie zmiany. Jak chcesz przyspieszyć to najlepiej linki jakieś do niej zamieścić żeby robot się przeleciał. Masz trochę socialmedia to na nich możesz i może na jakimś forum popularnym w stopce albo i w poście jak ładnie go napiszesz.

balckbrookly
05-02-2014, 23:35
A jeśli dodam ja na nowo przez Google webmaster to po jakimś czasie google nie zaktualizuje jej poprawnie na nowo?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

zwiastun
05-02-2014, 23:50
Przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie odpowiedzi @zeki