PDA

Zobacz pełną wersję : problem z uddeIM



czosnek
07-02-2014, 16:04
Witam. Pobrałem Uddeim, zainstalowałem, uruchomiłem współpracę z kuneną i beret. Gdy klikam na "prywatne wiadomości" wyskakuje taki błąd:


SQL errorWywołanie funkcji bazy danych zakończyło się numerem błędu 1146
Table 'u387545057_etsvs.jsyjb_uddeim_emn' doesn't exist SQL=INSERT INTO jsyjb_uddeim_emn (moderated, locked, status, popup, public, autoresponder, autoforward, autoforwardid, userid) VALUES (0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 494)
SQL =INSERT INTO #__uddeim_emn (moderated, locked, status, popup, public, autoresponder, autoforward, autoforwardid, userid) VALUES (0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 494)
Co robić?

zwiastun
07-02-2014, 17:01
Zainstalować uddeim na testowym Joomla i sprawdzić w bazie danych, czy jest taka tabela. Jeśli jest, skopiować jej strukturę i utworzyć w bazie danych witryny, w której pojawia się błąd.

czosnek
11-02-2014, 22:22
Dziękuję Ci bardzo. Wszystko już gra :) Tabela zwyczajnie nie została utworzona. Utworzyłem tabelę ręcznie, wcześniej przypadkowo zmieniając hasło do bazy danych, przez co cała stronka się posypała, ale to już inna historia. Najważniejsze, że strona powróciła do dawnego ładu, a system PW ładnie się połączył z Kuneną. Jeszcze raz wielkie dzięki. Daję punkt :)