PDA

Zobacz pełną wersję : Jak udostępnić artykuł kilku grupom użytkowników ?



harry78
15-02-2007, 17:24
Witam,

Proszę o pomoc w następującej sprawie.

-Mam utworzonych kilka poziomów dostępów i wiele grup użytkowników (rodzina, znajomi, sąsiedzi....) za pomocą JACLPlus.
-Używam galerii smooth gallery + lightbox (mambot). Galerie wstawiam pomiędzy tekstem w artykułach.
-różne artykuły (zawierające galerie) chcę udostępniać różnym grupom użytkowników (jednej grupie, dwóm, lub kiku w zależności od zawartości), lub różnym poziomom dostępu. Niestety W standardzie Artykuł, Kategorie, Sekcje przypisać można tylko do jednego poziomu dostępu a nie do kilku :(.

Czy istnieje jakiś hack, mambot, moduł, komponent umożliwiający takie rozwiązanie ?

Zmiana galerii raczej nie wchodzi w grę. Przetestowałem kilkanaście i ta najbardziej mi odpowiada. Wiem, że zoom gallery ma takie rozwiązania wbudowane, ale jest w niej wiele błędów.

Andrzej
Joomla 1.0.12

stone
15-02-2007, 20:52
Zobacz te mamboty http://www.troozers.com/option,com_docman/task,cat_view/gid,26/Itemid,47.html
Może Ci się przydadzą

harry78
15-02-2007, 22:20
Witam,

Nie jest to to o czym marzyłem, ale od biedy by uszło, gdyby działało !!!
Wydaje mi się, że robię wszystko prawidłowo np:

{viewonly=registered}
Jakiś tekst

{/viewonly}


... i nie działa... tzn. przed i po zalogowaniu się jako użytkownik z grupy "registered" pokazuje się napis "You are not authorized ..." - czyli ten zadeklarowany w mambocie.


Może jeszcze jakieś sugestie ?

Joomla 1.0.12 PL
PHP 4.4.4

Andrzej

stone
16-02-2007, 20:49
Hmm, nie używałem tego jakiś już czas, możesz dać mi na PW dostęp do panelu admina abym mógł zobaczyć?

harry78
18-02-2007, 00:26
Dzięki za chęci, ale już poradziłem sobie. Pomogła edycja kodu mambota. Było tam według mnie kilka zbędnych fragmentów. Teraz wszystko już działa.

Andrzej

stone
19-02-2007, 20:22
Możesz dać poprawiny bot na forum? Może komuś się jeszcze przyda