PDA

Zobacz pełną wersję : problem z prawidlowa sciezka adresu



leonidas
15-02-2007, 18:39
Witam ponownie :)

Udalo mi sie juz zainstalowac joomla na jednym z polskich serwerow ovh.org wsyztko dziala jak powinno ale jest jedno ale... a mianowicie aby wejsc na strone trzeba oprocz standardowego adresu strony wpisac takze plik index.php, natomiast gdybysmy chcieli tylko poprzez wpisanie samego adresu, wowczas pokazuje sie tylko informacja ze "wlasciciel tego konta nie ustawil jescze strony startowej" , jak zrobic aby po wpisaniu adresu strony od razu nastepowalo przekierowanie na plik index.php ? czy moze wynika to z tego ze joomla zainstalowana jest w folderze www?

z gory dziekuje za pomoc

big_krzysiek
15-02-2007, 18:58
witam!

jommla na ovh.org powinna byc zainstalowana w folderze www. prawdopodobnie jeszcze jest stary index ktory zostal sprzed instalacji joomli. nalezy usunac go recznie.
co do samego serwera ovh.org, tez cieszylem sie ze wszystko bedzie dzialac...ale niestety tak nie jest...

proponuje wykupic domene na ovh i konto do domeny jest darmowy hosting 1000gp. cena jest niewielka jak za rok, a wiecej czasu i nerwow stracisz na zastanawianiu sie dlaczego cos nie dziala na ovh.org. zacznie sie od poczty php mail, a skonczy ...sam nie wiem czym....

kirdys ktos bardzo madrze odpowiedzial mi na forum...darmowy serwer, darmowe problemy...

pozdrawiam
krzysiek