PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę zainstalować żadnego pakietu.



mistergol
11-02-2014, 21:39
Witam. Wcześniej zainstalowałem Joomlę na darmowym serwerze, i wszystko było ok. Dzisiaj zamówiłem hosting i domenę na domena.pl . Podczas instalacji dostałem instalację, że muszę usunąć folder installation ręcznie. Zrobiłem to. Wyskoczyła także informacja, że muszę stworzyć plik configiration.php , i wkleić podany przez joomle kod do tegoż pliku. Zrobiłem to , i zalogowałem się na joomlę.Strona wygląda ok. Problem pojawia się kiedy chcę wgrać jakikolwiek pakiet / szablon. Dostaję informację: Archive does not exit, szczegóły.

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/virtualki/117595/tmp/install_52fa890d49cb4


JFolder: :folder: Path is not a folder. Path: /home/virtualki/117595/tmp/install_52fa890d49cb4


JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/virtualki/117595/tmp/install_52fa890d49cb4


JInstaller: :Install: Cannot find Joomla XML setup file

Może ktoś powiedzieć jak naprawić ten błąd? Zależy mi na czasie. Dodam, że na tym darmowym serwerze wszystko przebiegało bezproblemowo. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź !

Bazyl
11-02-2014, 21:48
Cześć,

Jeśli jeszcze nie opłaciłeś serwera to tego nie rób.
Znajdź inny :)

Jdwind
11-02-2014, 22:55
Szczerze, z doświadczenia mogę potwierdzić to, co kolega Bazyl napisał - uciekaj z domena.pl bo to nie jest hosting pod Joomla.