PDA

Zobacz pełną wersję : Susnet Facebook Like Box



james.bien
12-02-2014, 10:31
Witam!
Moduł działa, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Jeśli w ustawieniach modułu włączę wyświetlanie po lewej stronie witryny to każdorazowe odświeżenie, przejście na inny poziom strony, powoduje samoistne wysunięcie się paska (z informacjami, kto lubi stronkę) z lewej w prawo, na stronę. Najechanie na wysunięte okienko chowa je wstecz, do lewej krawędzi.
Jeśli ustawię wyświetlanie od prawej strony - nie ma tego problemu. Okienko wysuwa się dopiero po najechaniu myszką, po usunięciu wskaźnika myszy, okno chowa się do prawej krawędzi.
Co może być przyczyną takiego zachowania?

Pozdrawiam
JB

mac
12-02-2014, 10:57
przelacz na standardowa skórke i sprawdz czy tak samo reaguje, dowiesz sie wtedy czy blad w module czy konflikt ze skorka

james.bien
12-02-2014, 11:18
Przetestowałem wszystkie ustawienia ze zmianą skórki włącznie. Ten sam efekt. Być może coś w kodzie modułu trzeba zmodyfikować? Dziwne.

mac
12-02-2014, 11:48
Problem polega na tym ze nie ma zadnego wsparcia dla tego modułu

mjmartino
12-02-2014, 17:09
Na 99% konflikt jquery ;)

james.bien
13-02-2014, 23:10
A można to jakoś rozgryźć? Tak jak pisałem wcześniej - moduł działa przy włączeniu go na "lewą" część strony i to mi wystarcza. Ale dobrze byłoby ewentualnie wiedzieć, jak powstały problem rozwiązać.
Przy okazji - zakładam wątek Susnet Facebook Like Box - Facebook Slide Likebox z ciekawą obserwacją.

zwiastun
14-02-2014, 00:16
1. Poszukać w Google konflikt jquery
2. Zastosować podane rozwiązania
3. Jeśli nie pomoże, wrócić na forum, opisać, co zostało zrobione (przetestowane) i nie pomogło. Podać link do strony

mac
14-02-2014, 09:48
Zainstalowalem na czystej joomli ten moduł
i nie mam problemu z sliderem po lewej stronie
przy przełaczaniu na inne strony
powylaczaj inne moduły które moga uzywac jquery,
poza tym w tym module mozesz wylaczyc
jquery aby uzywal on juz zaladowanych