PDA

Zobacz pełną wersję : Oddzielenie menu pionowego i poziomego, problem z formularzem logowania



mistergol
13-02-2014, 17:52
Witajcie. Stworzyłem sobie stronkę (moja pierwsza w joomli :p ) , a właściwie jej szkielet. http://szkolawklewie.pl . Mam dwa problemy:
1. Po wgraniu szablonu, pojawiły się pewne problemy, których nie mam pomysłu rozwiązać. Po wgraniu modułu logowania wszystko działa ok , ale ... Mówiąc najprościej: Czy mogę zmienić przy forumlarzu logowania "user" na "użytkownik" , "password" na "hasło" , "forgot your password" na "zapomniałeś hasła" itd... W opcjach modułu nie ma opcji zmiany tych danych. To samo dotyczt searcha.
2. W menu poziomym znajdują się pewne podstrony, które są stronami wrzuconymi w Main menu. W menu pionowym znajdują się te same strony także zawarte w Main Menu. Chciałbym by można było to "rozdzielić". By w tym bocznym znajdowały się inne podstrony. Nie chcę by były w User Menu.
Używam Joomli 3.2.2. Proszę o wyrozumiałość, z góry dzięki ! :)

Bazyl
13-02-2014, 18:08
Hej,

1. Zainstaluj spolszczenie.
2. Wyłącz któryś moduł menu i zrób nowe menu + moduł.

p.s. Pytasz o podstawy. Może poświęć trochę czasu na wiki...

mistergol
13-02-2014, 18:23
Problem w tym, że mam zainstalowane spolszczenie :/ Myślę że z Menu sobie jakoś poradzę, gorzej z tymi angielskimi zwrotami.

Bazyl
13-02-2014, 18:25
A włączyłeś guzik, by front był po naszemu?

mistergol
13-02-2014, 18:40
Całe menu Joomli mam po polsku, wiec raczej tak