PDA

Zobacz pełną wersję : problem z uprawnieniami



marois
18-02-2014, 10:24
Witam

Mam najnowszą wesję 2.5.18 Joomli i pewien problem z uprawnieniami. Dodałem sobie 2 użytkowników - Publisher, i drugi super user dla użytkownika który wprowadza dane, reklamy dodaje moduły itp. żeby wszystkiego nie robić samemu, ale niestety okazało się że po utworzeniu dodatkowego modułu (własny HTML) przez dodanego użytkowniaka na prawach super usera ja jako systemowy admin(też uprawnienia super usera, zaznaczam że domyślnie to konto jest wyłączone i załaczam je tylko w razie konieczności) nie mogę "dobrać" się do tego modułu i zrobić to z czym nie poradził sobie twórca - mam komunikat - Wyprowadzany użytkownik nie odpowiada użytkownikowi który ..... Zdarzyło mi się kiedyś coś podobnego ale wtedy zauważyłem że zalogowany w tym samym czasie był też użytkownik, który dodał dany moduł. Zmieniłem uprawnienia użytkownikowi z super usera na admina ale to nic nie zmieniło. Czy można jakoś dopasować uprawnienia żeby główny admin w razie potrzeby mógł wszystko a opowiedzialny za prowadzenie serwisu pracował w miarę bez ograniczeń tzn. instalacje, dodawanie modułów, włączanie i wyłączanie ich...

ekumi
18-02-2014, 10:37
Spróbuj wytryna->konserwacja->odblokowanie