PDA

Zobacz pełną wersję : Pionowa linia między modułami



loocek12
19-02-2014, 09:22
Witam,

Przyznam się od razu że jestem newbie. Przyszło mi zrobić stronę i staram sobie radzić ale niestety teraz już wymiękłem. Chodzi o przesunięcie w lewo pionowej linii która jest pomiędzy modułami (left a body), zwiększyłem już w cssie width diva z body i fajnie się tym samym przesunął w lewo, ale niestety linia została w miejscu :(. Jak to zrobić ? Można zajrzeć na ambicot.pl (zmień literę t na m w urlu), tam jest ta strona.

Dzieki z góry za pomoc.

mac
19-02-2014, 09:39
Ta linia to w obrazku jest
//usunięty adres === zwiastun//

- - - Updated - - -

wytnij wpis w pliku
/templates/asiamarine/css/styles/style1.css
w lini 29

background: url("../../images/body_left.gif") repeat scroll 0 0 rgba(0, 0, 0, 0);

oczywiscie zrób najpierw kopie tego pliku

loocek12
19-02-2014, 09:56
Nie chodzi mi o skasowanie tej linii ale tak jak napiałem o przesunięcie jej w lewo o powiedzmy 1cm.

Poza tym proszę Cię o edycję swojego wpisu i usunięcie urla oraz w ogóle usunięcie nazwy ambic..pl gdyż potem mi google zindeksuje ten post w wynikach wyszukiwania i będzie kicha.

mac
19-02-2014, 10:29
To zmien to w grafice - przesun w grafice linie
niestety nie moge modyfikowac wpisu - ale cos poradzimy

loocek12
19-02-2014, 10:48
No cóź, w ostateczność tak zrobię.

Co do edycji postu to gdybyś nie mógł nic wymyśleć - napiszę prośbę do admina , nie mam wyjścia

mac
19-02-2014, 10:54
No cóź, w ostateczność tak zrobię.
No nie masz innego wyjscia, linia jest w grafice :)

Co do edycji postu to mam pare pomysłów, myslalem nawet aby kupic ten caly serwis i zrobic sie adminem :)

loocek12
19-02-2014, 11:58
Naprawdę wierzyłeś ze nie ma innego wyjścia bo linia jest w grafice ?

Oto jaką otrzymałem pomoc na innym forum, która realizuje to co chcę:
... url(../../images/body_left.gif) repeat-y -90px 0;

Także zamykamy temat, dzięki w każdym razie za poświęcony czas i chęci, miłego dnia!

mac
19-02-2014, 12:08
Ja zaproponowalem ci najprostrze rozwiazanie bo napisales ze jestes newbie :)
Moja wiara nie ma tu nic do roboty, wiem ze sa rózne metody rozwiazania tego "problemu"
gdybys napisal ze chcesz w css to bys dostal rozwiazanie w css :)

Gall Anonim
19-02-2014, 12:19
Poza tym proszę Cię o edycję swojego wpisu i usunięcie urla oraz w ogóle usunięcie nazwy ambic..pl gdyż potem mi google zindeksuje ten post w wynikach wyszukiwania i będzie kicha.
Nie będzie ponieważ linki umieszczone na forum mają z marszu atrybut noindex, nofollow - gdyby tak było -miałbym już do swojej strony jącznie ponad 5000 linków zindeksowanych a mam mniej.
Pzdr

loocek12
19-02-2014, 12:24
Moderator: dzięki za odpowiedź
Mac: rozumiem

pozdrawiam wszystkich