PDA

Zobacz pełną wersję : plugin/moduł Nowości? Joomla 2.5



narcyzlja
19-02-2014, 12:19
Witam.

Mam pytanie czy istnieje plugin/moduł który będzie pokazywał nowości na mojej stronie takie jak dodanie nowego zdjęcia w galerii, artykułu, itp. Chodzi mi o wyświetlanie ostatniej aktywności na stronie, tego wszystkiego nowego co się dzieje, dodaje itd. Jeżeli coś takiego istnieję to proszę o podpowiedź gdzie mogę to zleźć. Dotychczas nie znalazłem czegoś takiego i piszę tutaj. Jeżeli jest to złe miejsce to proszę o przeniesienie.

Dziękuję i pozdrawiam.

Winnetou
19-02-2014, 13:25
Każde rozszerzenie gromadzące i prezentujące treści jest na ogół odrębne i nie współpracuje z innymi rozszerzeniami - chyba że po połączeniu jakimś specjalnym dodatkiem/wtyczką. Zatem jeśli dodasz nowy artykuł za pomocą np. K2 i wrzucisz nowe zdjecie za pomocą np. Galerii phoca to każdy z tych komponentów ma własne narzędzia moduły do prezentowania najnowszych treści, ale tylko swoich. Trudno jest zintegrować współpracę wielu różnych rozszerzeń w elemencie jednego modułu który pokazywał by nowości ze wszystkich zainstalowanych rozszerzeń. W niewielkim zakresie można coś takiego wdrożyć używając jakiegoś komponentu społecznościowego bo tego typu rozszerzenia mają dużo dodatków integrujących zewnętrzne rozszerzenia, ale to wymaga duużo pracy a efekty i tak są zwykle mizerne. Drupal jest pod tym kątem dużo elastyczniejszy w konfiguracji. Ale to już nie to forum.

narcyzlja
19-02-2014, 13:34
Dziękuję bardzo za wyczerpującą wypowiedz :) Postaram się coś wymyślić.

Pozdrawiam

narcyzlja
19-02-2014, 16:20
A czy istnieję możliwość by móc dodać no kategorii Galeria napis new? "Galeria new" by napis "new" miał inny kolor i był podświetlony i bardziej rzucał się w oczy?