PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Framework ver. EF 3.0



Ferros
21-02-2014, 20:05
Witam, problemem jest to że styl potrzebuje pluginu wymienionego w tytule, bez niego nie odpali, a wyskoczy błąd '502 Bad Gateway'.
Instalowałem standardowo styl już z wgranym frame przez tc, tak by w Instalatorze - Joomla, móc wybrać opcje 'instaluj z katalogu'. Instalacja stylu przebiegła przez problemu, natomiast gdy chcę go skonfigurować klikając go powinno wyskoczyć domyślne okienko, ale zamiast tego jest komunikat '
EF3 Joomla-Monster Framework plugin must be installed to make the template and framework work correctly!'
7357
Proszę o szybką pomoc.!

zwiastun
21-02-2014, 23:48
Oprócz szablonu musisz jeszcze zainstalować - jak mówi komunikat - dodatek EF3 Joomla-Monster Framework

Ferros
22-02-2014, 15:48
Wiem, wiem, zainstalowałem go, ale zapomniałem uruchomić ten dodatek i stąd błąd. Kiedy już szablon wczytał się, a ja chciałem go zobaczyć jak się sprawdza, to zamiast kolorowego portalu, było tylko białe tło kolorem i treścią.

Ferros
22-02-2014, 16:27
A dodam że szablon korzysta z layout'ów więc tu może być problem. Nie wiem gdzie je wrzucić.
PS. nawet jak zainstalowałem i odpaliłem ten plugin to w szablonie wyskakuje dalej ten komunikat.

Ferros
24-02-2014, 14:13
Albo mógłby ktoś mi to zainstalować dałbym wszystkie potrzebne dane oraz pliki.

zwiastun
24-02-2014, 14:25
O ile mi wiadomo, Joomla-Monster oferuje usługę instalacji swoich szablonów